Zmiana stylu życia na lepszy i wygodniejszy dla Ciebie jest możliwa.

13 lipca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Benelote to firma skupiająca się na wygodzie i najwyższej jakości produktach w Twoim ogródku. EcoPiwniczki oraz zewnętrzne sauny to rozwiązania, które pozwolą Ci poczuć się luksusowo.

EcoPowniczka ogrodowa daje możliwość przechowywania produktów spożywczych przez dłuższy czas niż w warunkach domowych dzięki naturalnym właściwościom zapewnianym przez glebę. Temperatura tam wynosi ok. 4 – 8° C, co daje idealne warunki do przechowywania tam warzyw, owoców, wina oraz przetworów.

EkoPiwniczki to ekologiczne lodówki czy raczej nowoczesne kopce, jakich używa się do zimowania warzyw, ponieważ są one całkowicie szczelne i zrobione wyłącznie z materiałów niewpływających na pożywienie. Mimo niewielkich rozmiarów te wyjątkowe ziemianki mieszczą całkiem sporo i można do niej wejść dzięki wygodnej i stabilnej drabince. Na tę chwilę dostępne są w czterech rozmiarach: 2,5×2,5m; 2×1,75m; 2x2m i 1,5×1,5m (wysokość każdej to 2,1m) oraz w wersji Light – z wejściem od góry i w wersji EcoPlus – z pochyłymi drzwiczkami.
Każda wersja wyposażona jest w 4 rzędy drewnianych półek oświetlanych lampą LED zaopatrzona w akumulator, wentylację nawiewno-wywiewną oraz stację pogodową wskazującą temperaturę i stopień wilgotności. EkoPiwniczki działają lepiej niż lodówki i wystarczy Ci jedna na całe życie do przechowywania swoich zapasów. A poza tym dają nieocenione możliwości w oszczędnym gospodarowaniu swoimi pieniędzmi i swoim czasem, ponieważ zmniejszy się częstotliwość wychodzenia do sklepu dzięki zapasom we własnej ziemiance.

Dla kontrastu temperatury pod ziemią możemy zafundować swojemu organizmowi najwyższej klasy relaks w swoim ogrodzie w wysokiej temperaturze. Wyciszenie się w komfortowych warunkach własnej sauny sprzyja dobremu zdrowiu fizycznemu i psychicznemu, co jest bardzo ważne przy obecnie panującej presji osiągania jak najwyższej efektywności. Niesamowicie efektywne i efektowne jest korzystanie z sauny ogrodowej zimą, gdy różnica temperatur wewnątrz i na zewnątrz jest jeszcze większa, a dodatkowo możemy podziwiać piękno zimy z bezpiecznego, ciepłego miejsca.

Regularne korzystanie z właściwości suchej sauny skutkuje lepszą odpornością, utrzymaniem dobrej jakości cery, przyspiesza odchudzanie i przede wszystkim relaksuje ciało i umysł. Sucha sauna, nazywana też sauną fińską charakteryzuje się wysoką temperaturą i niską wilgotnością, więc przebywanie w niej powinno trwać około 10 minut.

Sauny firmy Benelote są zaprojektowane i wyprodukowane z wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego świerku syberyjskiego i mają tradycyjny kształt beczki o długości 2,5 m, co ułatwia cyrkulację zbawiennego dla ciała gorącego powietrza. Ponadto okrągły kształt sauny i jej drewniany design sprawia, że pięknie wygląda w każdym ogrodzie.

Firma Benelote zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i doradza najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o transport, montaż i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Zapoznaj się z ofertą www.benelote.pl i podaruj sobie pewny luksus.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Paznokcie hybrydowe
Piękne pazurki hybrydowe robią w salonie w Olsztynie. Zresztą nie tylko hybrydowe,...
Dobre salony fryzjerskie
jak jesteś z Warszawy to polecam, zeszłam z brązu na blond,kolor wyszedł super,...
Utrzymanie porządku
Mnie w utrzymaniu porządku w domu pomagają panie sprzątające. Dla ludzi zapracowanych i...
Ulubione fryzury
ostatnio to głównie albo kucyk albo puszczone luźno, często je po prostu suszę...