Zastosowanie torb papierowych w branży spożywczej i gastronomii | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Zastosowanie torb papierowych w branży spożywczej i gastronomii

21 listopada 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Torby papierowe mają swój wielki powrót i z powodzeniem zastępują torby wykonane z plastiku. Szczególne zapotrzebowanie na tego typu opakowania występuje w branży spożywczej i gastronomicznej. Produkty są estetycznie zapakowane, a przede wszystkim zyskują na świeżości.

torby papierowe

Torby papierowe – dlaczego warto z nich korzystać?

W czasach, gdy środowisko szczególnie jest zagrożone, rezygnowanie z plastiku staje się priorytetem.Tradycyjne foliówki spotyka się coraz rzadziej, za tzw. jednorazówki często trzeba zapłacić. Torby papierowe pojawiają się w coraz większej ilości sklepów, nawet tych z odzieżą. Papier ma ogromną przewagę nad tworzywami sztucznymi, bo wskazuje na związek z naturą i jest biodegradowalny. Wyrzucona torba z tworzywa sztucznego będzie rozkładała się kilkaset lat, a ta z papieru kilka tygodnie, Jak widać, różnica jest kolosalna.

Zapakuj zakupy bezpiecznie i estetycznie

Prawie każdy produkt spożywczy może być zapakowany w torebkę papierową. Czyż nie wygląda smakowicie i nie kusi swoim zapachem świeży rogalik zapakowany w małą torebkę zabezpieczoną ciekawą naklejką? Do większych zakupów wykorzystywane są torebki z szerszym dnem, niezwykle pakowane. Po rozłożeniu można spokojnie przenieść w nich do domu duże zakupy. Torby o większych gabarytach mają często usztywniane uszy i mocniejsze dno, co przekłada się na ich wytrzymałość i praktyczność.

Papier nie wchodzi w reakcję z pożywieniem, dlatego każdy produkt będzie bezpieczny i zachowa swoje cenne właściwości. Co więcej, torba z papieru zapewnia swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu doniesiesz spokojnie swoje zakupy do domu. Produkty spożywcze nie stracą swojej kruchości i pulchności, tak jak by to miało miejsce w plastikowym woreczku.

torby papierowe z logo

Praktyczne torby papierowe cateringowe

W branży gastronomicznej torby z papieru mają szerokie zastosowanie. Są idealne do pakowania jedzenia mają elegancki wygląd. Klient który dostanie atrakcyjnie zapakowany towar, np. burgery czy sałatki, na pewno wartość miejsca zakupów jego oczach wzrasta.

Czym się wyróżniają tego estetyczne torby z papieru? Przede wszystkim mają atest PHZ do przenoszenia żywności. Charakteryzują się też dużą nośnością i mają estetyczny wygląd. Większość z nich ozdobiona jest logo firmy lub jakąś aplikacją, co jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność torby. To także świetna reklama dla danego produktu i producenta, co ma ogromne znaczenie w kwestii marketingowej firmy.

Duży wybór, jeszcze większe możliwości

Torby papierowe cateringowe to wizytówka firmy, dlatego warto się postarać, aby wyglądały jak najlepiej. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, kawiarni czy innego lokalu gastronomicznego, zamów torbę o ciekawej szacie graficznej i kolorystyce. Dobierz też odpowiednią gramaturę papieru i formę torby. Ważne są to również uchwyty, które mogą mieć różne kształty i gabaryty. Taki sposób reklamy swojej działalności gospodarczej czy artystycznej jest nienachalny i co ważne bardzo skuteczny. Torebki papierowe z nadrukiem zachęcą klienta do zakupu i powrotu w miejsce, którym został wyjątkowo obsłużony.

torebki papierowe

Torby z papieru można wykorzystywać na wiele sposobów. Eleganckie opakowanie prezentów w ozdobną ekologiczną torbę to tylko jedna z propozycji. Wiele wzorów, kolorów i rozmiarów takich torebek to duże możliwości wyboru i zastosowania. Granicą może okazać się tylko Twoja wyobraźnia, a na pewno pomoże Ci własna kreatywność.

Coraz więcej ludzi docenia naturalne rozwiązania na co dzień i warto mieć ten fakt na uwadze. Jak się okazuje, najprostsze rozwiązania są najlepsze i wnoszą wiele dobra.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz