Zabierz dzieci, wyjedź z miasta – Agnieszka Bednarska

26 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zabierz dzieci, wyjedź z miasta książka

Zabierz dzieci, wyjedź z miasta to druga część cyklu powieściowego Agnieszki Bednarskiej. Pierwsza, Piętno Katriny, ukazała się w 2021 roku.

Tajemnicze znaki i dziewczyna, która ma dość odwagi, by je odczytać, a także dość współczucia, by na nie odpowiedzieć. Przeznaczeniem Amy, bohaterki tej powieści, są mroczne pełne tajemnic zdarzenia i pomoc tym, którzy dawno porzucili nadzieję. Zostawiając za sobą dawne życie, dziewczyna trafia do miejsc naznaczonych mrokiem i dramatyczną przeszłością.

Akcja pierwszej części cyklu, Piętna Katriny, toczy się w zniszczonej przez huragan Luizjanie. W drugim tomie los zaprowadzi Amy do Czarnobyla. Ponure, pełne tajemnic miejsca z dramatyczną przeszłością przyciągają dziewczynę, która powoli zaczyna akceptować swój dar. Głosy z zaświatów pomagają jej rozwiązać tajemnice sprzed lat, ale z własnymi – bardzo realnymi – demonami musi zmierzyć się sama.

Zabierz dzieci, wyjedź z miasta to również pełna napięcia opowieść o nietuzinkowych ludziach – oprócz głównej bohaterki pojawiają się tu była zakonnica Ewa oraz doświadczeni przez los Igor i jego matka Oksana. Historia, mimo tajemniczej aury i rozgrywających się na pograniczu światów wydarzeń, ma solidną podstawę w faktach.

Agnieszka Bednarska to urodzona w 1973 roku w Stargardzie Szczecińskim pisarka. Od 2005 roku wraz z rodziną mieszka w Wielkiej Brytanii. Jest autorką przesyconych mrocznym klimatem powieści. Ich największą zaletą – poza wciągającą atmosferą – jest znakomite przygotowanie faktograficzne i osadzenie fabuły i bohaterów w doskonale zbadanych realiach.

Nikt nie opowie o autorce lepiej niż ona sama, więc gorąco zachęcamy do zajrzenia na stronę autorki. Znajdują się na niej także ciekawostki o Agnieszce Bednarskiej. Książki Agnieszki Bednarskiej należą do serii „Gorzka Czekolada”. Jest to seria beletrystyki dla ludzi otwartych, ciekawych zagadnień świata i zagadek własnego wnętrza. To książki, które odkrywają odległe i nieznane rejony, jednocześnie mocno dotykając tego, co tkwi od zawsze w każdym z nas.

Polecamy wraz z Wydawnictwem Media Rodzina

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...