Wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

17 marca 2021, dodał: klinikavesuna
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Problemy natury estetycznej wielu kobiet w obrębie warg sromowych to dość często występująca niedogodność. Powoduje ona spora dyskomfort w codziennych czynnościach, a także podczas zbliżeń z partnerem. Często panie chciałyby zmienić ich kształt, ale niewiedzą, w jaki sposób mogą zaradzić swojemu problemowi. Ginekologia estetyczna przychodzi im w tej kwestii na ratunek.

Panie chcą czuć się kobieco i odczuwać radość z życia intymnego ze swoim partnerem. Niekiedy jednak wygląd ich warg sromowych przyczynia się do sporego dyskomfortu przez zmniejszone wargi sromowe większe. Aby przywrócić paniom przyjemność podczas stosunku, a także pewność siebie na co dzień, ginekologia estetyczna ma w zanadrzu specjalistyczny zabieg. Wykorzystuje on medyczne wypełniacze, które przeznaczone są do zastosowania w miejscach intymnych.

Wypełnianie warg sromowych służy modelowaniu okolic intymnych, ale także pełni funkcję ochronną, dla struktur położonych głębiej. To za sprawą ograniczenia ryzyka zakażeń, podrażnień, a także otarć. W tym celu stosowany jako wypełniacz jest kwas hialuronowy. Jest on całkowicie bezpieczny – mówi lekarz Agnieszka Drożniak – Konstanty.

Kwas hialuronowy nawadnia skórę oraz śluzówkę. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, a dzięki temu głęboko nawilża obszary poddane zabiegowi i dodatkowo odmładza je. Terapię kwasem można wykonywać we wskazanych przez lekarza ginekologii estetycznej odstępach czasowych, po uprzedniej konsultacji.

Innym sposobem na rewitalizację warg sromowych jest wykorzystanie do tego celu osocza bogato płytkowego. Uzyskuje się go z krwi pacjentki, która wcześniej zostaje odwirowana w specjalnej wirówce i oddzielona od wartościowego osocza. W ten sposób uzyskujemy materiał bogaty w czynniki wzrostu, które są odpowiedzialne za regenerację oraz odnowę skóry, a także jej nawilżenie i odmłodzenie – dodaje lekarz Agnieszka Drożniak – Konstanty.

Wskazaniami do wykonania zabiegu jest ochrona warg sromowych mniejszych i ujścia pochwy przed urazami, bakteriami oraz pozostałymi czynnikami zewnętrznymi, powiększenie punktu G, poprawa estetyki narządów intymnych, asymetria warg sromowych, potrzeba poprawy komfortu współżycia seksualnego, lepsze nawilżenie warg sromowych i pochwy, zmiana kształtu oraz wielkości nieestetycznych lub zbyt małych warg sromowych większych.

Wypełnienie warg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, aby zwiększyć komfort i wyeliminować dolegliwości bólowe. Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja lekarska z lekarzem ginekologiem, który po przeprowadzeniu konsultacji z pacjentką wyklucza ewentualne przeciwwskazania.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Eyeliner, kredka, pędzelek - akceso…
Ja używam kredki gel eyeliner kryolanu.
dobry tusz do rzęs
Polecam tusz lash revolution z kryolanu. Fajnie podkręca rzęsy i je wydłuża.
Przytulenie to zdrowie.
Niektórzy nawet płacą za przytulanie, więc jest jak widać baaardzo potrzebne...
Związek na odległość
Można być w związku na odległość jakiś czas, ale jeśli para ma już wspólne...