Wygraj zestawy Allévo – konkurs FB – wyniki!

15 września 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_konkurs_allevo

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w konkursie z marką Allévo. Do wygrania było 6 fantastycznych zestawów produktów marki  Allévo.

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny program odchudzania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss – błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w walce ze zbędnymi kilogramami. Wszystkie  produkty Allévo mogą być stosowane jedynie przez osoby dorosłe i zdrowe, szczegółowe informacje dostępne  na opakowaniach produktów.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień 3 zalety produktów ALLEVO.

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać pod postem konkursowym lub przesłać na adres [email protected] albo na redakcyjną skrzynkę FB. Mile widziane udostępnienie wpisu konkursowego.

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem portalu, dostępny TUTAJ.

LAUREACI KONKURSU:

1. Celina Kuraś
2. Małgorzata Piotrowicz
3. Aneta Protasiuk
4. Joanna Paszkowska
5. Sylwia Kaminska
6. Ania – autorka bloga Good to try!

Gratulujemy serdecznie! Czekamy na dane adresowe (z nr telefonu) laureatów.

NAGRODAMI w konkursie jest 6 zestawów produktów marki  Allévo.

ZESTAW I:

1. Zupa brokułowa z bazylią i kaszą kus-kus
2. Koktajl o smaku bananowo-malinowym
3. Baton o smaku jagodowym w polewie jogurtowej
4. Baton o smaku sernika z truskawką i limonką

_allevo1

ZESTAW II:

1. Zupa ziemniaczano-porowa
2. Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym
3. Weight Loss – błonnik pokarmowy
4. Baton o smaku jagodowym w polewie jogurtowej
5. Baton o smaku czekoladowym w gorzkiej czekoladzie

_allevo2

Konkurs trwa od dnia 26 września do dnia 2 października 2014 roku. Wyniki zostaną podane na portalu do dnia 6 października 2014 roku. Laureaci zostaną powiadomieni indywidualnie o wyróżnieniu.

O NAGRODACH i DIECIE:

Od wielu lat na świecie obserwuje się postępujący wzrost liczby osób z nadwagą i otyłością. Problem dotyczy także Polski – według danych GUS ponad 52% ludności Polski ma problemy z nadwagę lub otyłością. Ich przyczyną są najczęściej nieprawidłowe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej.
Dynamiczny tryb życia sprawia, że nie mamy czasu na jedzenie regularnych posiłków, przygotowywania zdrowych i zbilansowanych potraw, a zamiast tego sięgamy po szybkie i gotowe rozwiązania, takie jak słodycze, czy jedzenie typu fast food. Brak śniadań, a następnie regularnych posiłków w ciągu dnia sprawia, że wieczorem dopada nas „wilczy głód” i zjadamy znacznie większe i bardziej kaloryczne potrawy na krótko przed snem, co przekłada się na odkładanie tkanki tłuszczowej. Nadwadze sprzyja także siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.
Na polskim rynku istnieje wiele produktów wspomagających odchudzanie, głównie w postaci tabletek. Popularne są także różnego rodzaju diety (np. eliminacyjne, często niezbilansowane, niedostarczające wystarczającej ilości składników odżywczych i prowadzące do utrwalania niewłaściwych nawyków żywieniowych). Często po odstawieniu diety powracamy do naszych starych przyzwyczajeń, w wyniku czego pojawia się efekt jo-jo. Należy pamiętać, i to podkreślają dietetycy, że długotrwały efekt daje tylko zmiana nawyków żywieniowych oraz dostosowana do naszych możliwości i regularna aktywność fizyczna.

KOKTAJLE I ZUPY ALLÉVO

Koktajle i zupy w formie proszku do wymieszania z wodą, które mogą zastąpić wszystkie, lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD – very low calorie diet).

W ofercie znajdują się:
•    Zupa grzybowa – NOWOŚĆ
•    Zupa ziemniaczano-porowa
•    Zupa brokułowa z bazylią i kaszą kus-kus
•    Koktajl o smaku czekoladowym
•    Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym
•    Koktajl o smaku bananowo-malinowym

Jedno opakowanie zupy lub koktajlu zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal.

Mix Pack – zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki Koktajlu o smaku czekoladowym, 2 saszetki Zupy ziemniaczano-porowej i 2 saszetki Koktajlu owocowego o smaku truskawkowo-jagodowym.

NOWOŚĆ: Mix Pack 2 – zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki Zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus, 2 saszetki Zupy grzybowej i 2 saszetki Koktajlu o smaku bananowo-malinowym.

_allevo

BATONY ALLÉVO

Zamienniki posiłku, stosowane do kontroli masy ciała. Polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy.
Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Dostarczają 200-210 kcal ( zależnie od smaku).

W ofercie znajduje się 6 batonów:
•    NOWOŚĆ: Baton o smaku kawowo-czekoladowym
•    Baton czekoladowo-migdałowy z dodatkiem soli morskiej
•    Baton o smaku sernika z truskawką i limonką
•    Baton o smaku jagodowym w polewie jogurtowej
•    Baton o smaku toffi w mlecznej czekoladzie
•    Baton o smaku czekoladowym w gorzkiej czekoladzie
•    Baton kakaowy w mlecznej czekoladzie

WEIGHT LOSS – BŁONNIK POKARMOWY

Allévo® Weight Loss jest wyrobem medycznym przeznaczonym do kontroli masy ciała oraz leczenia nadwagi i otyłości u osób dorosłych. Pomaga uzyskać większą utratę masy ciała, jeśli jest stosowany w połączeniu z dietą niskokaloryczną. Allévo® Weight Loss zawiera glucomannan, jeden z najbardziej chłonnych błonników pokarmowych, który wchłania płyn znajdujący się w żołądku, tworzy żel i pęcznieje osiemdziesięciokrotnie. Żel wypełnia część żołądka i wywołuje przyjemny efekt sytości. Prowadzi do zmniejszenia ilości przyjmowanych pokarmów oraz w konsek¬wencji do obniżenia masy ciała. Dzięki Allévo® Weight Loss żołądek opróżnia się wolniej, co sprawia, iż uczucie sytości  utrzymuje się dłużej. Pomaga uzyskać większą utratę masy ciała, jeśli jest stosowany w połączeniu z dietą niskokaloryczną.
Dawkowanie: Dwie kapsułki Allévo® Weight Loss należy połknąć w całości, popijając płynem, w ilości co najmniej 200 ml (o temperaturze nie przekraczającej 30 st. C), około 1 godzinę przed posiłkiem. Stosować trzy razy dziennie. W trakcie trwania kuracji zaleca się picie co najmniej 1,5-2 l wody dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki (6 kapsułek/dzień). Po każdej 30-dniowej kuracji należy zrobić tygodniową przerwę

Produkty Allévo dostępne są w kanale farmaceutycznym, w drogeriach Rossmann oraz innych wybranych sieciach handlowych.

Zaletą diety Allévo jest to, że można dostosowywać ją do indywidualnych potrzeb. W zależności od tego, jaką się ma masę ciała i jaką wagę chce się osiągnąć, można realizować program od fazy startowej bądź skorzystać z opcji fazy utraty wagi lub fazy stabilizacji. Jeśli nie jest to konieczne, nie trzeba przechodzić przez wszystkie fazy programu. Pomocnym narzędziem w opracowaniu zindywidualizowanego planu odchudzania jest bezpłatna aplikacja wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allévo.

_allevo0

PEŁNY PROGRAM ALLÉVO® SKŁADA SIĘ Z 3 FAZ:

FAZA STARTOWA trwa maksymalnie 2 tygodnie. W tym okresie spożywamy 5 posiłków dziennie w postaci produktów Allévo z gamy VLCD (zupy, koktajle). Dostarczamy organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie następuje wyraźny spadek masy ciała. Dieta jest bardzo wygodna i łatwa w przygotowaniu. Posiłek przygotowuje się w kilka minut.

FAZA UTRATY WAGI trwa do momentu uzyskania optymalnej masy ciała – w tym okresie spożywamy w ciągu dnia 5 posiłków, z których część można zastąpić produktami Allévo VLCD bądź batonami Allévo (np. dwa posiłki Allévo, trzy niskokaloryczne posiłki konwencjonalne). Na tym etapie idealnie sprawdza się wsparcie Trenera Kontroli Wagi Allévo, pomocne w planowaniu i kontrolowaniu kaloryczności posiłków, które sami przygotowujemy. Jest to świetne rozwiązanie, które pomaga w dalszym stosowaniu diety.

FAZA STABILIZACJI rozpoczyna się w momencie uzyskania optymalnej masy ciała i jej celem jest zachowanie idealnej sylwetki oraz uniknięcie efektu jo-jo. Na tym etapie komponujemy swoją dietę w oparciu o konwencjonalne posiłki, w razie potrzeby sięgając po produkty Allévo oraz wsparcie Trenera Kontroli Wagi.

Dodatkowo, w razie potrzeby, w każdej fazie diety można stosować porcję błonnika pokarmowego Allévo Weight Loss.

TRENER KONTROLI WAGI ALLÉVO®

Trener Kontroli Wagi Allévo® to bezpłatna aplikacja, dostępna na stronie www.allevo.pl. Ułatwia ona opracowanie indywidualnego programu odchudzania i wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych.
Po zalogowaniu się do aplikacji i podaniu aktualnych danych (wzrost, obwód talii, masa ciała oraz waga docelowa) otrzymamy od Trenera Kontroli Wagi Allévo® niezbędne wskazówki, jak przejść przez wszystkie fazy utraty zbędnych kilogramów, a także będziemy mogli obserwować i analizować  postępy w procesie odchudzania na całym jego etapie.

Aplikacja Wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allévo® składa się z kilku funkcji ułatwiających przechodzenie przez proces odchudzania:
•    Dzienniczek – pozwala na wygodne i szybkie rejestrowanie wszystkich posiłków spożytych danego dnia. Dodatkowo każdy zjedzony posiłek zostaje odnotowany pod względem ilości spożytych kalorii oraz zawartości białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika.
•    Krzywa zmiany wymiarów wagi – na bazie informacji zapisywanych w Dzienniczku spożywanych posiłków, a także pomiarów masy ciała, powstaje wykres, który prezentuje osobistą analizę wagi.
•    Motywacja – wskazówki i porady, jak wyznaczać sobie w każdej fazie odchudzania realne do osiągnięcia cele i jak nie dopuścić do pojawienia się po zakończeniu diety efektu jo-jo.
•    Ruch i ćwiczenia fizyczne – rejestracja i analiza codziennej aktywności fizycznej, przykłady ćwiczeń na wybrane partie ciała wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi treningu.
•    Porady eksperckie – możliwość uzyskanie porad ekspertów-dietetyków.

POLECAMY: www.allevo.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Wygraj zestawy Allévo – konkurs FB – wyniki!

 1. avatar Justyna pisze:

  3 zalety Allévo?
  – zdrowe, smaczne, niskokaloryczne i przede wszystkim łatwe w przygotowaniu posiłki,
  – zbilansowane dania, zawierające błonnik pokarmowy i wszystkie niezbędne składniki odżywcze,
  – możliwość dostosowania diety do własnych potrzeb, czego chcieć więcej? ;)

 2. avatar monika 99977 pisze:

  Allévo to skuteczna dieta niskokaloryczna, pomagająca wyrobić właściwe nawyki żywieniowe i kontrolować wagę,przepyszne smaki koktajli nadaja diecie innego wymiaru.Bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu.I co najważniejsze zawiera bardzo mało kalorii więc szybko tracimy na wadze i zbliżamy się do upragnionej sylwetki.

 3. avatar Anna ZM pisze:

  1. Łatwe i szybki w przygotowaniu – to ważne w dzisiejszym zabieganym świecie.
  2. Smaczne – dieta nie jest męczarnią
  3. Zawierają niezbędne dla organizmu składniki – tracisz kilogramy, nie tracąc urody. Podsumowując – szybko przygotujesz posiłki, jesz z apetytem i piękniejesz z dnia na dzień. A o to nam przecież chodzi. :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...