Właścicielka marki RuNo – Marzena Łukowska-Chmiel czyli Kobieta z Pasją! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Właścicielka marki RuNo – Marzena Łukowska-Chmiel czyli Kobieta z Pasją!

27 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W ramach akcji Kobieta z Pasją rozmawiamy z twórczynią marki kosmetycznej RuNo –  Marzeną Łukowską-Chmiel, właścicielką Day SPA Bytom Leśne Runo.

Filozofią marki RuNo jest holistyczne podejście do pielęgnacji. Państwa kosmetyki naturalne powodują, że skóra staje się szczęśliwa i zdrowa – dzięki jakim komponentom?

Cały koncept RuNo to komplementarne składniki, które budują poczucie holistycznego dbania o siebie z poszanowaniem idei slow life. RuNo to też las, który od zawsze koi i daje poczucie spokoju. Dlatego też wśród składników poprawiających kondycję skóry znalazły się te pochodzące prosto z lasu – ekstrakt z żołędzia, ekstrakt z kwiatu czarnego bzu, bluszcz pospolity czy wyciąg z kasztanowca.

Jakie naturalne składniki występują w tych cudownych buteleczkach?

Od tych inspirowanych lasem –  ekstrakt z żołędzia, ekstrakt z kwiatu czarnego bzu, bluszcz pospolity czy wyciąg z kasztanowca, po te dobrze znane i lubiane – bakuchiol, olej z bakuchii, masło shea, kompleks witamin AEC, cykoria i owoce aceroli czy witamina C oraz wiele więcej.

Z jakimi największymi problemami skóry boryka się obecnie Polka XXI wieku?

Naszym największym zmartwieniem jest stres, wszechobecna plaga XXI wieku. Stres jest przyczyną wielu problemów skóry – przesuszenia, odwodnienia, ziemistej barwy oraz przyspieszonego procesu starzenia. Do tego dochodzą niesprzyjające czynniki środowiskowe – wszechobecny smog, promienie UV, a także zła dieta.

Czy w kosmetykach marki znajdziemy konserwanty, parabeny czy wypełniacze?

Kosmetyki RuNo wolne są od parabenów oraz wypełniaczy.

Do jakiej grupy kobiet z jakimi potrzebami skóry skierowane są kosmetyki RuNo?

Nasze kosmetyki skierowane są do kobiet, które doceniają świadomą pielęgnację lub chcą rozpocząć przygodę z nią. Dzięki bogatym składom dbamy o kobiety z każdym typem cery.

Jakich efektów można spodziewać się przy regularnym stosowaniu Państwa kosmetyków?

Panie używające naszych kosmetyków mogą oczekiwać efektów odżywienia, nawilżenia i rozświetlenia skóry. Przy stanach zapalnych, kosmetyki RuNo złagodzą także te zmiany.

Czy wszystkie składniki kosmetyków wraz z opakowaniami produkowane są w Polsce?

Kosmetyki RuNo produkowane są w Polsce od pudełek przez masę po konfekcję.

Jaki idealny zestaw dla skóry dojrzałej na wiosnę mogłaby Pani skompletować z produktów RuNo?

Proponuję idealny zestaw na rozpoczęcie sezonu wiosennego, czyli tonik plus serum plus krem z linii regeneracyjnej.

Jakie są najnowsze plany biznesowe i kierunki rozwoju marki?

Marka RuNo to noworodek wśród wszystkich dojrzałych marek kosmetycznych w Polsce. Naszym priorytetem jest zbudowanie dystrybucji oraz struktury firmy, dzięki której będziemy mogli rozszerzać ekspansję na kolejne rynki. Kierunek rozwoju marki wydaje się oczywisty – chcemy kreować holistyczne podejście do pielęgnacji w duchu slow life, nie zatrzymując się na pielęgnacji twarzy.

Serdecznie dziękuję za rozmowę!

rozmawiała: Małgorzata Kopeć

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz