Wesprzyj podopiecznych Fundacji Instytutu Matki i Dziecka wraz z marką SEYSSO

3 marca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka realizuje działania na rzecz ochrony zdrowia oraz promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Marka SEYSSO postanowiła wesprzeć podopiecznych Fundacji i z każdej sprzedanej szczoteczki SEYSSO Baby Penguin przeznaczy złotówkę na rzecz Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży IMiD, specjalizującej się w leczeniu rozszczepów warg i podniebienia u dzieci.

 

Marka SEYSSO

W jaki sposób wraz z SEYSSO można pomóc? To bardzo proste. Wystarczy kupić szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin, stworzoną specjalnie dla dzieci w wieku 0-3 lat, u jednego z dystrybutorów marki lub na stronie http://www.shop-dent.pl/ w czasie trwania Akcji od 01.03.2022 – 01.06.2022.

Koszt jednej szczoteczki wynosi 50,90 zł.

Co wyróżnia szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin?

Chcąc zapewnić skuteczną higienę jamy ustnej już od pierwszego ząbka, szczoteczkę SEYSSO Baby Penguin zaprojektowano z myślą o najmłodszych. Jej delikatne włókna o odpowiednio dobranej miękkości są idealne dla dzieci już od 0 do 3 lat. Ponadto, drgania końcówki pozwalają łagodniej i szybciej oczyścić zęby oraz dziąsła niż przy użyciu tradycyjnej szczoteczki, a dodatkowe funkcje i nowoczesne udogodnienia, jak antypoślizgowa powłoka, dwuminutowy Baby Timer czy podświetlana końcówką, zwiększają komfort użytkowania.
Końcówki szczoteczki są dostępne w dwóch przedziałach wiekowych: 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.

O SEYSSO

Szczoteczki soniczne SEYSSO to jedne z najbardziej innowacyjnych dostępnych urządzeń do higieny jamy ustnej. Niezwykle trwałe materiały z których zostały wykonane szczoteczki, zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, a techniczne udogodnienia oraz elegancki, nowoczesny design są dodatkowym atutem. Marka SEYSSO oferuje 5 serii produktowych: Carbon, Oxygen, Gold, Planet i Baby. To z tej ostatniej pochodzi szczoteczka SEYSSO Baby Penguin.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Właściwości aloesu?
Ja używam żyworódki, ona nie podrażnia:)
Jak wychować szczeniaka?
Najważniejsze to nie dopuścić do tego, by psiak rządził w domu... Psy są hierarchiczne,...
Co sądzicie o feministkach?
Każde przegięcie w daną stronę jest niezdrowe... Uważam że są zbyt radykalne w swoich poglądach.
Markowe ubrania używane
Ja się brzydzę kupować używane rzeczy...