URODA I ZDROWIE

W podróż z MULTILAC® – synbiotykiem NUMER 1 w Polsce*

25 kwietnia 2016, dodał: Redakcja

Każda mama planując podróż z rodziną ma całą listę spraw do załatwienia. Rezerwacja hotelu, organizacja transportu, spakowanie walizek dla dzieci, dla siebie a czasami nawet dla męża. Dużo obowiązków. Pamiętać też musi o apteczce. W apteczce, przy każdym wyjeździe, nie powinno zabraknąć SYNBIOTYKUMULTILAC®. Jest to preparat, który utrzymuje równowagę flory bakteryjnej, co sprzyja prawidłowemu działaniu układu pokarmowego.

Multilac_Baby

Dlaczego jest to tak ważne? Szacuje się, że z tzw. biegunką podróżnych, wzdęciami lub bólami brzucha zmaga się od 30% do 50%** osób wyjeżdżających. Są to objawy, które mogą popsuć najlepiej zaplanowany wyjazd całej rodzinie, nie mówiąc już o osobie dotkniętej problemem. Przyjmuje się, że czynnik bakteryjny odpowiada za 80% zachorowań, a pozostałe przypadki to czynnik stresu, na który nie mamy wpływu. Zmiana otoczenia, wody, pożywienia, emocje wpływają na pojawienie się dolegliwości żołądkowo-jelitowych. Może to spotkać każdego z nas, nawet niemowlęta. MULTILAC® jest produktem przywracającym równowagę flory bakteryjnej, a to z kolei sprzyja prawidłowemu działaniu układu trawiennego.

Dlaczego Multilac®?

MULTILAC® jest nowoczesnym SYNBIOTYKIEM, który zawiera aż 9 szczepów żywych kultur bakterii oraz składnik odżywczy – OLIGOFRUKTOZĘ. W preparacie MULTILAC® została zastosowana innowacyjna technologia enkapsulacji
MURE®, która chroni bakterie przed niskim pH soku żołądkowego, solami żółci oraz enzymami trawiennymi. Umożliwia to ich adaptację i przeżywalność w świetle jelita oraz zachowanie wysokiej aktywności biologicznej. Żywe szczepy bakterii sprzyjają utrzymaniu prawidłowego działania przewodu pokarmowego, a zawarty w MULTILAC® składnik odżywczy – OLIGOFRUKTOZA – stanowi źródło energii potrzebnej dla rozwoju bakterii zawartych w preparacie, umożliwiając ich szybsze namnażanie się w przewodzie pokarmowym.

Szczepy bakterii zawarte w MULTILAC® mają zdolność do rozkładania laktozy na cukry proste, co jest korzystne dla osób z niedoborem laktazy, nietolerujących mleka i jego przetworów.

MULTILAC® nie zawiera mleka, kazeiny – jest bezpieczny dla osób z alergią na produkty z tej grupy.

MULTILAC® to wygoda stosowania – tylko 1 kapsułka dziennie, najlepiej na noc. Preparat może być przechowywany w apteczce – nie wymaga przechowywania w lodówce.

Dlaczego MULTILAC® Baby?

MULTILAC® Baby to najnowszej generacji SYNBIOTYK, który zawiera składnik odżywczy – FRUKTOOLIGOSACHARYDY oraz aż 9 szczepów bakterii. W składzie MULTILAC® Baby znajduje się L. rhamnosus GG – jest to jeden z najlepiej udokumentowanych i znanych lekarzom szczepów bakteryjnych o potwierdzonej badaniami zdolności kolonizacji jelit. Prawidłowa i zrównoważona flora bakteryjna jest szczególnie ważna w przypadku niemowląt do 6-9 miesiąca życia, u których bariera jelitowa nie jest jeszcze wystarczająco szczelna, aby prawidłowo chronić przed patogenami, alergenami, a także innymi niekorzystnymi dla zdrowia dziecka czynnikami. MULTILAC® Baby to innowacyjność – w preparacie zastosowano technologię mikroenkapsulacji – Micro MURE®. Polega na pokryciu bakterii 2 ochronnymi powłokami: białkową i polisacharydowo-hydrokoloidową. Podwójna ochrona zabezpiecza dobre bakterie przed niszczącym działaniem soku żołądkowego i enzymów trawiennych wydłużających ich przeżywalność.

FRUKTOOLIGOSACHARYDY stanowią źródło energii dla bakterii zawartych w preparacie, umożliwiające szybsze namnażanie się w przewodzie pokarmowym.

MULTILAC® Baby nie zawiera mleka ani kazeiny – jest bezpieczny m.in. dla osób z alergią na produkty z tej grupy.

MULTILAC® Baby to wygoda dawkowania – tylko 1 saszetka dziennie. Preparat może być przechowywany w apteczce – nie wymaga przechowywania w lodówce.

MULTILAC® Baby stosuje się już od 4 miesiąca życia.

 

Multilac® i Multilac® Baby są dostępne w aptekach, w cenie około 14 złotych za opakowanie.

* Multilac to preparat najczęściej wybierany przez konsumentów według danych odsprzedażowych do pacjenta w ilość; Kamsoft Omnibus; marzec 2016.

** Prof. dr hab. Tomasz Mach, dr med. Andrzej Cieśla „Biegunka podróżnych”; Oddział Kliniczny Klinik Gastroenterologii i Hepatologii oraz Chorób Zakaźnych, Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...