Turnusy zdrowotne dla seniorów nad polskim morzem

28 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Chcesz odpocząć nad Bałtykiem i podreperować zdrowie? Twoje ciało domaga się masaży, okładów i zabiegów terapeutycznych? Marzysz o relaksie na plaży i wieczornych dancingach w miły towarzystwie? Zarezerwuj turnus zdrowotny w ośrodku rehabilitacyjnym Leśna Polana w Ustroniu Morskim. Przeczytaj artykuł i poznaj bliżej ofertę wczasów połączonych z zabiegami leczniczymi.

turnusy dla seniorów

Wczasy dla seniorów nad morzem

Wyjazd nad Bałtyk to świetny sposób na wypoczynek, zwłaszcza jeśli masz możliwość połączenia wczasów z zabiegami rehabilitacyjnymi i z zakresu odnowy biologicznej. Ośrodek rehabilitacyjny Leśna Polana w Ustroniu Morskim organizuje turnusy zdrowotne, dedykowane seniorom, osobom po urazach, kontuzjach i z przewlekłymi chorobami, a także rodzinom z dziećmi i seniorami. Placówka jest przystosowana do pobytu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. W budynkach znajdują się podjazdy do wózków inwalidzkich i windy. Pokoje i łazienki również urządzono tak, aby ułatwić pobyt osobom mające problem z samodzielnym poruszaniem się.

Ośrodek oferuje zakwaterowanie w pokojach 1,2,3 osobowych oraz 3 osobowych i 4 osobowych studiach rodzinnych. Dlatego właśnie Leśna Polana to ośrodek idealny dla rodzin z seniorami. Chcecie wyjechać nad morze, ale opiekujecie się babcią? Przyjedźcie wszyscy do ośrodka rehabilitacyjnego Leśna Polana w Ustroniu Morskim. Seniorka rodziny podreperuje zdrowie dzięki licznym zabiegom, a wy odpoczniecie. W ośrodku pracują animatorzy zajęć dla dzieci, dzięki temu nikt z Was nie będzie się nudził.

Turnusy zdrowotne w Ustroniu Morskim — relaks i zabiegi rehabilitacyjne

Oferta Ośrodka rehabilitacyjnego Leśna Polana obejmuje niedrogie pakiety pobytowe tygodniowe i 2 tygodniowe. W ramach pakietów zapewnia całodzienne wyżywienie, konsultację rehabilitacyjną, 2 zabiegi w ciągu dnia, 3 wyjścia na basen w tygodniu, a także program kulturalno-rozrywkowy. Jeśli nie chcesz korzystać z pakietów, możesz samodzielnie ustalić okres i program pobytu. Możesz zatem zaplanować wczasy dla seniorów nad morzem według własnego pomysłu i zgodnie ze swoimi potrzebami. Dostępne zabiegi relaksacyjne, lecznicze i rehabilitacyjne, to m.in:

  • masaże rehabilitacyjne i relaksacyjne;
  • masaż podwodny i masaż wirowy stóp;
  • kąpiele perełkowe, solankowe i borowinowe;
  • różnorodne zabiegi fizykoterapii;
  • laseroterapia, wspierająca procesy regeneracyjne w organizmie;
  • magnetoterapia, uśmierzająca przewlekły ból i wspierająca leczenie i regenerację urazów tkanki kostnej i stawowej;
  • naświetlania lampami Sollux i Bio-V;
  • grota solna;
  • krioterapia miejscowa.

Rehabilitacja nad morzem to sposób na powrót do zdrowia

Nieocenioną zaletą pobytu w Ośrodku rehabilitacyjnym Leśna Polana jest bliskość Bałtyku – zaledwie 400 metrów od wejścia na plażę. Miasteczko jest niewielkie, ale przeurocze. Ciekawa oferta atrakcji turystycznych sprawia, że nikt tam się nudzi, niezależnie od pory roku i pogody. To dlatego turnusy rehabilitacyjne nad morzem w Leśnej Polanie cieszą się dużą popularnością. Jeśli aura nie sprzyja plażowaniu, to warto korzystać ze spacerów po molo, promenadzie i plaży. Ciekawe miejsca w mieście i okolicy to: Aquapark Helios, przystań rybacka, zabytkowe powojenne obiekty militarne, latarnia morska Gąski oraz atrakcje w pobliskim Kołobrzegu.

Bogata oferta zabiegów, połączona z beztroskim wypoczynkiem to gwarancja, że rehabilitacja nad morzem pomoże odzyskać zdrowie, siły i dobry nastrój.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz