Trendy w ślubnej stylizacji paznokci z NEONAIL

16 maja 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

NEONAIL, czołowy producent lakierów hybrydowych wprowadził do sprzedaży nową kolekcję lakierów hybrydowych Bride’s Team, która została stworzona specjalnie z myślą o wyjątkowych okazjach – ślubach, weselach czy wielkich wyjściach.

Kolekcja sześciu iskrzących, półtransparentnych kolorów odzwierciedla najmodniejsze trendy sezonu, pozwala na przygotowanie wielu zachwycających, ślubnych i weselnych stylizacji. Kolory idealnie pasują również do kreacji goście weselnych czy druhen – przepięknie wkomponują się w odcienie delikatnych, zwiewnych sukienek. Lakiery z kolekcji Bride’s Team posiadają również tzw. efekt flesh – niesamowicie mienią się i błyszczą w słońcu.

  lakiery Neonail

Lakiery z kolekcji Bride’s Team z  drobinkami są piękną biżuterią paznokci i podkreślają wyjątkowość wydarzenia. Wystarczy jedna warstwa koloru, żeby uzyskać subtelny, ale zjawiskowy efekt na paznokciach. Odcienie są nie tylko dedykowane nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, ale także jej świadkowej czy druhnom. To produkty idealne dla osób, które chcą w oryginalny sposób podkreślić swój manicure.

manicure Neonailmanicure Neonail

ślubny manicure Neonailpaznokcie na ślub Neonail

W skład kolekcji wchodzą odcienie hybryd, które wpisują się w najnowsze, weselne trendy:
💅 Maid Of Honor
💅 New Bride
💅 Wedding Emcee
💅 Glam Squad Leader
💅 Diva Boss
💅 Queen Of Fun

W ramach promocji nowej kolekcji planowane są działania w materiałach ATL, BTL, digital, social media oraz współpracy z influencerkami. Produkty z kolekcji ślubnej NEONAIL są dostępne na stronie internetowej marki, 220 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych, a także w ofercie perfumerii Douglas i najlepszych drogeriach w całej Polsce.

***

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 300 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz