Top 4 najlepszych pomysłów na randkę w domu

12 września 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Bez względu na to czy domowa randka jest wywołana ograniczonym budżetem, brakiem odpowiednich miejsc w mieście czy potrzebą serca — jej realizacja może przynieść naprawdę doskonałe efekty i wiele zabawy! Jakie pomysły na pewno przypadną do gustu Twojej drugiej połówce? Sprawdź tutaj!

domowa randka

Zawalcz o miłość, czyli wieczór gier planszowych

W każdym związku zasada jest jedna: nie ma lepszego sposobu na okazanie miłości drugiej osobie niż podarowanie jej wspólnie spędzonego czasu. Wieczór gier planszowych będzie więc nie tylko świetną okazją do poćwiczenia logicznego myślenia oraz wykazania się taktyczną kreatywnością, ale przede wszystkim pozwoli każdemu zerknąć na swoją drugą połówkę jak na partnera do dobrej zabawy! 

Ten idealny, randkowy pomysł dla fanów gier stołowych nie wymaga dużych nakładów energetycznych ani finansowych; można do tego celu śmiało wykorzystać gry znajdujące się w domowej kolekcji lub wypożyczyć ogólnodostępne pozycje w publicznej bibliotece. Należy jednak pamiętać, że gust partnera powinien odgrywać tutaj kluczową rolę. Szczególnie polecane na wspólne spotkania we dwoje są: 

  • Monopoly 
  • Wsiąść do pociągu 
  • Jenga
  • Dobble
  • Gierki Małżeńskie 

Niech żyją romantyczne pikniki! 

Czasami pogoda, sytuacja życiowa czy możliwości partnera nie pozwalają na przemieszczanie się po łąkach i lasach — w takim wypadku pikniku nie należy jednak odkładać, powinno się go po prostu przenieść do czterech ścian. Bardzo ważne, aby w trakcie tak przygotowanego spotkania zniwelować wszechobecne dystraktory i okazać współtowarzyszowi pełnię szacunku i zaangażowania: wyciszyć komórkę, wyłączyć powiadomienia, nie planować na ten czas rozmowy telefonicznej. 

Miękki koc na podłodze, romantyczna muzyka (bądź śpiew ptaków) i radosne pogaduchy na pewno na długo zapadną ukochanej osobie w pamięci. Jeżeli w pakiecie na domowym pikniku pojawią się przekąski słodkie niczym inspiracje Ferreo na https://inspiracjeferrero.pl/nasze-inspiracje/prosto-z-serca, to randka na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę!  

3. Przez żołądek do serca, czyli domowy Masterchef  

Jedzenie nie jest nieodłączną częścią randek, ale zdecydowanie bywa na nich częstym gościem. Warto wykorzystać to w domowych warunkach i zorganizować swój własny, kameralny konkurs kulinarny! W trakcie takiego wydarzenia można przyrządzić już ulubiony, sprawdzony przepis, jednak to właśnie nowości zapadają na dłużej w ludzkich sercach, dlatego najlepiej znaleźć w Internecie bądź książce kucharskiej danie, którego nasza druga połówka jeszcze nie zna. 

Jeżeli organizator zatroszczy się o śmieszny fartuch czy kucharskie nakrycie głowy, to nie tylko inspirujące doznania smakowe, ale również salwy śmiechu będą gwarantowane! Ponadto: ponieważ to konkurs, może warto ustanowić nagrodę dla zwycięzcy? 

4. Z myślą o Księżniczkach i Książętach — poduszkowa forteca!

Nie każdy ma w domu gry planszowe, składniki do wykonania ulubionego dania czy duży, piknikowy koc, większość osób może jednak cieszyć się obecnością bardzo ważnego, randkowego artefaktu: pościeli! Bo czy jest coś bardziej ekscytującego niż tajemnicza kryjówka? 

Ponieważ na co dzień trudno odnaleźć czas na zabawę, warto zapewnić ją ukochanej osobie w innej formie. Położenie prześcieradeł, kołder, poduszek, kocyków i rozłożonych parasolek na kanapie, łóżku czy stelażu z krzeseł pomoże stworzyć fantastyczną, domową fortecę. W trakcie takiej randki nie tylko sam proces budowania jest inspirujący — równie ekscytujące może okazać się siedzenie we własnoręcznie zaprojektowanej kryjówce. Długa rozmowa do rana? Opowiedzenie sobie o najskrytszych marzeniach? Tak zorganizowane tête à tête będzie wspaniałą okazją do poznania siebie — również dla par z dłuższym stażem. 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?