URODA I ZDROWIE

Three Extremes

14 września 2010, dodał: Justyna

file1284451707

To zbiór trzech krótkometrażowych dość ekstremalnych filmów, trzech znanych reżyserów z trzech krajów Azji (Fruit Chan z Chin, Park Chan Wook z Korei oraz Takashi Miike z Japonii).

Box

To pierwsza historia, opowiada o pisarzu, który wspomina śmierć swojej siostry. Miało to miejsce w tajemniczym cyrku, kiedy byli jeszcze małymi dziećmi.

Dumplings

Ching jest piękną aktorką, która neistety ma już za sobą swoje najlepsze lata. Jednak jej obsesyjna chęć bycia znów piękną i młodą prowadzą ją do różnych czynów. Aby osiągnąć to czego pragnie nie zawaha się przed niczym…

Cut

Trzeci filmik, to historia pewnego reżysera i jego żony, którzy zostali wzięci jako zakładnicy przez zwolnionego aktora. Aktor ten postawił warunek – albo zabiją dziecko, które znalazło się w pokoju, albo będzie, co parę minut obcinał po jednym palcu żonie dyrektora.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

studia- co nosić i w czym
Ja ubieram się normalnie ładna koszulka, czyste jeansy jakaś bluza i tyle. Ostatnio np.kupiłam...
Czy fajna biżuteria sprawia, że czu…
Ja nawet jak ubieram się w jeansy Rose z Cross Jeansu, jakaś fajną bluzeczkę,...
Sukienka
Bardzo fajna jest sukienka, w kolorze antracyt, w kroju regularnym, rękawem 3/4. https://www.jeans24h.pl/damska-sukienka-cross-jeans-sukienka-92112-anthracite-021-92112-021-p-186416.html
kawiarka
Od niedawna interesuję się kawą i mam dość picia rozpuszczalnej, ale z drogiej...