Testujemy suche szampony Klorane na bazie mleczka z owsa! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Testujemy suche szampony Klorane na bazie mleczka z owsa!

24 kwietnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jeśli chcesz przetestować fantastyczny, wygodny w użyciu suchy szampon marki Klorane na bazie mleczka z owsa podaj swój adres bloga w komentarzu lub kanał social media. Wybierzemy 3 blogerki, do których zostanie wysłany ten praktyczny kosmetyk do włosów, planujemy wybór testerek do 14 maja 2020 roku. Serdecznie zapraszamy!

suchy szampon klorane

 

KLORANE SZAMPONY SUCHE NA BAZIE MLECZKA Z OWSA

Pełna pielęgnacja, gdy fryzura wymaga odświeżenia.

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez francuskie Laboratorium KLORANE pierwszego suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Z myślą o potrzebach aktywnych kobiet stworzyli produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów, bez konieczności ich mycia i suszenia. Suchy szampon pomaga również w ułożeniu i dodaje objętości.

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa

Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Połączenie mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość w ciągu kilku minut.

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa do włosów w odcieniach od brązu do czerni

Laboratoria KLORANE wprowadziły do składu szamponu pigmenty mineralne, dzięki którym szampon doskonale sprawdzi się dla włosów w odcieniach od brązu do czerni. Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Połączenie mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość w ciągu kilku minut. Dzięki naturalnej, beżowej barwie, perfekcyjnie dopasowuje się do ciemnych włosów, a po ich przeczesaniu, zyskuje całkowicie niewidoczne wykończenie.

C ena: 45,00 zł/150 ml

Klorane – francuska marka dermokosmetyków założona w 1966 r. przez lekarza, Pierra Fabre, który zainteresowany jest działaniem roślin. Pierwszym produktem marki był szampon rumiankowy, który po kilku reformulacjach wciąż znajduje się w ofercie marki. Rok później wydano produkt dla najmłodszych – Klorane Bébé.


Już od początku istnienia marka Klorane oferowała dermokosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy (od wypadania włosów po łupież), produkty do pielęgnacji skóry twarzy oraz kosmetyki dla dzieci. Jako pierwsza wprowadziła na rynek suche szampony.


Firma kieruje się filozofią, że na każdy problem istnieje rozwiązanie w postaci odpowiedniej rośliny. Na długiej liście roślin stosowanych przez markę jest m. in. mango, pokrzywa, tymianek, chaber czy chinowiec. Duży nacisk firma kładzie na podejście ekologiczne, zrównoważony rozwój, zmniejszenie zużycia energii i ochronę przyrody. Rezultatem długoletnich badań są produkty o skutecznym działaniu, które naprawdę stosuje się z przyjemnością. Surowe normy gwarantują dobrą jakość ekstraktów roślinnych, pozyskiwanie ich w ekologiczny sposób i skuteczne użycie ich w produkcie finalnym. Oczywistością jest, że marka Klorane nie stosuje do produkcji kosmetyków  roślin chronionych. Wręcz przeciwnie, Instytut Klorane stawia sobie trzy podstawowe zadania – chronić, badać, edukować. Instytut sfinansował na całym świecie wiele programów zmierzających do ochrony roślin, a wśród nich było wyhodowanie zagrożonego gatunku Normania triphylla w Portugalii przy współpracy ogrodu botanicznego miasta Funchal i Narodowefo Instytutu Botanicznego miasta Brest.


Jeśli preferujesz kosmetyki na bazie roślinnej, które są efektywne, a zarazem nieszkodliwe dla środowiska, marka Klorane na pewno cię usatysfakcjonuje.

KLORANE BOTANICAL FOUNDATION

 • Fundacja posadziła 70 000 drzew do budowy Great Green Wall, ogromny pas zieleni, ze wschodu na zachód, z Dakaru do Dżibuti, o szerokości 15 km. Świeża woda „BLUE Gold” to tylko 3% zasobów naszej Planety. Fundacja pomaga w ponownym zalesianiu, w celu zapobiegania wysuszania lądów.
 • Finansowanie nauki i letni uniwersytet medyczny w Senegalu, kraju zaangażowanym do tego programu i pionier w zakładaniu plantacji – powrót do 2008 roku w obszarze zalesień.
 • Finansowanie kilku doktoratów dotyczących drzew daktylowych na pustyni: ludzie, środowisko i zdrowie.
 • Wsparcie dla siewu 3000 roślin cupuaçu wraz z innymi gatunkami roślin. Oprócz zalesiania ziemie zdegradowane przez wylesianie, zwierzęta gospodarskie i monokulturę, wykorzystujące agroleśnictwo praktyki w rolnictwie umożliwiają różne drzewa i rośliny, które się uzupełniają do siebie, aby rosnąć razem.
 • Podnoszenie świadomości wśród społeczności lokalnych o lesie. Zwłaszcza dzieci, od których zależy przyszłość. Na porządku dziennym: prezentacje w szkołach razem z nauczycielami, aby wyjaśnić korzyści natury i przekazać wiedzę przodków nowym pokoleniom.
 • Badanie korzyści z agroforestry. Z socjologiem z Uniwersytetu Federalnego z Pará w Belém, Fundacja Botaniczna Klorane prowadzi działania mające przekonać miejscową ludność do bioróżnorodności.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

9 komentarzy do Testujemy suche szampony Klorane na bazie mleczka z owsa!

 1. avatar Happy Green Life pisze:

  Będzie mi ogromnie miło przetestować i zrecenzować ten kosmetyk: https://www.happygreenlife.pl/

 2. avatar MamytoMamy pisze:

  chętnie przetestuję: mamytomamy.blogspot.com

 3. avatar KolorowaPani pisze:

  zgłaszam się kolorowapaniikosmetyki.blogspot.com

 4. avatar Ciekawska Magdalena pisze:

  zgłaszam się ;)
  https://magicwordcherry.blogspot.com/

 5. avatar Blanka pisze:

  Chętnie przetestuję ;)
  https://www.blankablog.pl/

 6. avatar Joanna G. pisze:

  https://www.instagram.com/marylinjoanna/?hl=pl

  Z przyjemnością przetestuję produkt :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurs na technika usług fryzjerskich…
Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami...
studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...