Szczoteczka Jordan Xtreme Clean i zestaw GO! Travel Kit – opinia

25 czerwca 2013, dodał: Ksymena
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dzięki uprzejmości portalu Urodaizdrowie.pl miałam przyjemność szczególnie zadbać o mój uśmiech testując produkty znanej i uznanej w Polsce i na świecie marki Jordan. Jako pierwszą wypróbowałam przełomową szczoteczkę Xtreme Clean, która nie tylko ma nowoczesny design, ale też doskonale czyści zęby, również w trudno dostępnych miejscach, takich jak powierzchnie międzyzębowe i zęby mądrości.
Szczoteczka ma doskonale wyprofilowaną rączkę – ergonomiczny uchwyt dostosowujący się do ręki i włosie o średniej twardości. Układ włosia sprzyja dogłębnemu czyszczeniu mojego uzębienia, które już po kilku dniach używania szczoteczki Xtreme Clean zyskały bielszy odcień i uczucie większej czystości nie tylko tuż po myciu, ale również przez kolejne kilka godzin. Ta szczoteczka zapewnia optymalną higienę na co dzień – polecam ją Waszej uwadze!

12

Weekendowy wyjazd na działkę podczas ostatniego gorącego weekendu sprzyjał przetestowaniu podróżnego zestawu do mycia zębów – nowości marki Jordan pod nazwą GO! Travel Kit. Jest on zamknięty w estetycznej saszetce z usztywnionej folii z dominującą kolorystyką niebieską i czerwoną. Zawiera 20 ml pasty Jordan Multi Action oraz składaną szczoteczkę z plastikowym ochraniaczem na włosie. Produkty zajmują bardzo mało miejsca, więc można je trzymać nawet w podręcznej torebce czy kieszeni ubrania. Dzięki nim można się odświeżyć podczas dłuższej podróży i kilkudniowego pobytu poza domem bez konieczności pamiętania o zabraniu naszej używanej na co dzień pasty w większej tubce oraz szczoteczki. Są niezastąpione w dbaniu o zdrowie naszych zębów w każdych, nawet najbardziej spartańskich wakacyjnych warunkach.

11

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

bóle pleców:(
Robiłam rezonans magnetyczny kręgosłupa w Warszawie w Radio Medica i szczerze polecam. Bardzo...
Zatkany nos
Od września ciągle mam zatkany nos, to nie jest katar tylko zatkany...
Metylowane witaminy
Nie kupię czegoś, co brzmi dziwnie - jak alkohol metylowy, po którym się ślepnie:D
Stany lękowe
Trzeba dużo pracy nad sobą i nad poprawą swojego bytu żeby wyzbyć się lęków......