Szczoteczka elektryczna Oral B – jak wybrać model odpowiedni dla siebie? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Szczoteczka elektryczna Oral B – jak wybrać model odpowiedni dla siebie?

29 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Prawidłowa higiena jamy ustnej wymaga postawienia na takie artykuły i urządzenia, które w sposób delikatny i precyzyjny zajmą się Twoimi zębami i dziąsłami. Dobrym przykładem takiego podejścia są szczoteczki elektryczne Oral B, zapewniające użytkownikowi znaczną wygodę czyszczenia. Czytaj dalej, aby wszystkiego się o nich dowiedzieć!

Szczoteczka elektryczna Oral B

Właściwa higiena jamy ustnej to podstawa

Poranne mycie zębów to rytuał, któremu należy poświęcić czas. Poprzez korzystanie z artykułów higienicznych najwyższej jakości zadbamy o zdrowy i biały uśmiech. Chodzi tutaj nie tylko o odpowiednią pastę do zębów, ale przede wszystkim o funkcjonalną szczoteczkę elektryczną od Oral B. Wiele modeli szczoteczek do zębów wartych uwagi znajdziesz w ofercie Neonet. Wyróżniamy ich trzy podstawowe rodzaje:

  • soniczne
  • rotacyjne
  • magnetyczne.

Rynek artykułów do higieny jamy ustnej pełen jest innowacji, w których prym wiedzie marka Oral B. Elektryczne szczoteczki magnetyczne to przykład niezwykłej technologii służącej przede wszystkim komfortowi użytkownika. Zastosowanie magnesów w napędzie urządzenia przekłada się nie tylko na ogromną wydajność czyszczenia, ale też jego delikatność oraz niezwykle cichą pracę. Tych samych efektów można spodziewać się od szczoteczki rotacyjnej oraz sonicznej, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród osób ceniących sobie pewność i skuteczność działania. Przyjrzyjmy się trzem podstawowym elementom wyróżniającym produkty Oral B na rynku.

Technologia czyszczenia 3D – innowacja w służbie zdrowiu

Ważnym atutem każdej szczoteczki elektrycznej jest możliwość efektywnego pozbycia się bakterii spomiędzy zębów. Modele manualne wymagają znacznego wysiłku w trakcie mycia, a stateczna, nieruchoma główka nie sprzyja niestety dokładnemu wydobyciu wszystkich zanieczyszczeń. Urządzenia od Oral B zostały natomiast opracowane na podstawie nowatorskiej technologii czyszczenia 3D. W trakcie kontaktu z uzębieniem wykonują one trzy rodzaje ruchów:

  1. oscylacyjne
  2. rotacyjne
  3. pulsacyjne.

Taki mechanizm działania przekłada się na precyzyjne otaczanie każdego zęba i usuwanie nagromadzonych bakterii. Główka szczoteczki elektrycznej sprawnie dostaje się we wszelkie zakamarki i poleruje szkliwo. Płytka nazębna ulega natomiast rozbiciu i szybkiemu usunięciu, a sam użytkownik może na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem.

Okrągła główka końcówki – dokładne czyszczenie zębów

Najdoskonalsza nawet technologia czyszczenia w urządzeniu zda się na nic, jeśli nie będzie ono zaopatrzone w odpowiednio wyprofilowaną główkę. Popularnością cieszą się stosowane w wielu szczoteczkach manualnych i elektrycznych wersje podłużne, które umożliwiają sprawne szorowanie. Z kolei okrągła główka ze względu na nieco mniejsze rozmiary z łatwością czyści wszystkie zakamarki.

Wydajny akumulator, timer i czujnik siły nacisku – z myślą o Twoim komforcie

Każde urządzenie elektryczne musi mieć wysokiej jakości podzespoły. Szczoteczka elektryczna Oral B jak najbardziej wpisują się w tę zasadę. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, możesz oczekiwać długiego czasu działania na jednym ładowaniu. To wygodne i niezawodne rozwiązanie, wymagające tylko okazjonalnego podłączenia do źródła prądu.

Znaczna część szczoteczek elektrycznych Oral B jest ponadto wyposażona w różnego rodzaju udogodnienia, zauważalnie wpływające na komfort codziennego posługiwania się nimi. Przydatny jest timer, dzięki któremu użytkownik może skupić się wyłącznie na czyszczeniu zębów – o tym, kiedy skończyć, da mu znać samo urządzenie. Czujnik siły nacisku zmniejszy natomiast jego moc, jeśli w trakcie mycia będzie ono za mocno dociskane. Uchroni to dziąsła przed urazami.

Wybierz najlepsze artykuły Oral B!

W ofercie sklepu neonet.pl znajdziesz najwyższej jakości szczoteczki elektryczne Oral B. To sprawdzona i bardzo popularna marka, która stawia przede wszystkim na precyzję czyszczenia i niezawodność działania. Przy użyciu takich urządzeń z łatwością zadbasz o higienę jamy ustnej. Przejrzyj ofertę i złóż zamówienie na wybrany produkt!

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

krzesło- jakie do komputera?
Najczęściej stoję jak coś robię przy komputerze, to jest dobre na kręgosłup...
A może jakiś konkurs internetowy?
Ja często gram, ale jeszcze nic nie udało mi się wygrać:/
Tabletki wspomagające pracę wątroby…
Ja próbowałam pić, ale jest niedobry, więc zaparzałam ziarenka i rozgryzałam:)