URODA I ZDROWIE

Święta to znakomity czas na relaks z książką

18 grudnia 2018, dodał: Redakcja

 

Święta tuż za rogiem. Ma to być wolny od codziennego pędu i spokojny czas miło spędzony z bliskimi, w przyjemnej domowej atmosferze. Ciepły fotel przy kominku to doskonałe miejsce na zatracenie się w świecie ukrytym wewnątrz ciekawej lektury. Dobrze jest przygotować sobie wcześniej coś, co trafi w twój gust – dlatego w tym artykule prezentujemy kilka ciekawych propozycji ebooków.

Ebooki virtualo to doskonały sposób na relaks

Rozwój dzisiejszej techniki ułatwia nam pochłanianie kolejnych pozycji literackich. Ebook i audiobook to forma książki, która jest już codziennością. Dzięki takim rozwiązaniom znacznie więcej pozycji jest dostępnych dla ludzi, którzy nie mogą z różnych powodów czytać, na przykład niewidomych. Natomiast e-book to znakomite rozwiązanie dla czytelników, którzy często podróżują lub mają w domu niewiele miejsca. Portal virtualo oferuje ebooki, audiobooki, e-prasę, a nawet darmowe książki. Na wyciągnięcie ręki są dzieła doskonałych pisarzy, takich jak Remigiusz Mróz – to pisarz i prawnik z Opola z tytułem doktora, który pisze kryminały, thrillery prawnicze, powieści historyczne, a nawet science fiction i stale zyskuje coraz większą popularność wśród czytelników.

Co czytać w święta?

Wielu z nas planuje zasiąść do lektury, ale ostatecznie ma problem z wyborem – co czytać? Wszystko zależy od tego, jakie są twoje zainteresowania. Dla pasjonatów historii doskonale sprawdzi się pozycja “Polska Piastów. Ci, dla których ulubionym gatunkiem jest fantastyka, będą mieli szczególnie szeroki wybór na wspomnianym wcześniej portalu. Doskonałym tego dowodem jest “Każde martwe marzenie, czyli propozycja skierowana do miłośników eposu, gdzie ludzkie dramaty sąsiadują z potyczkami bogów i nierozwiązanymi tajemnicami sprzed tysięcy lat – to fantastyka najwyższych lotów. Tym, którzy wolą pozostać osadzeni w rzeczywistych realiach, przyjemność sprawi tytuł “Opowieść przodka. “Kontratypto znakomicie oceniany kryminał o spiskach, zabójstwach i intrygach, a “Drzewo Aniołato obyczajowa opowieść Lucindy Riley, która swoim stylem wprowadzi czytelnika w przytulny klimat świąt Bożego Narodzenia. To pełna tajemnic i tragicznych wydarzeń, poruszająca opowieść, idealna dla miłośników romansu. Oferta pozycji na rynku czytelniczym jest praktycznie nieskończona – dzisiejsze czasy w ogóle nie ograniczają czytelnika pod względem różnorodności – ebooki, audiobooki, darmowe książki, w sklepie virtualo.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Czytanie to znakomity sposób na poszerzanie horyzontów i stałe rozwijanie się, a lektura porywającej książki może sprawić, że czas spędzony w domu będzie jeszcze przyjemniejszy.

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

garnier color naturals 102
Fajny kolorek na lato, ja bym się tak przefarbowała:)
Peeling
Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)
Gdzie szukać oprogramowania dla fir…
Są też darmowe programy, np. do faktur, które wystarczają w przypadku mniejszych firm.
Piersi
Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji...