Stylowe plakaty i obrazy w mieszkaniu – aranżacje | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Stylowe plakaty i obrazy w mieszkaniu – aranżacje

26 maja 2021, dodał: Ania
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jak łatwo odmienić wnętrze, nadać mu niepowtarzalnego charakteru? Nie malujemy przecież co kilka miesięcy, zaś zakup mebli często wiąże się z dużymi wydatkami. Jeśli znudził nam się dotychczasowy wystrój mieszkania łatwo poradzimy sobie z tym wybierając ciekawe, niebanalne dodatki. Kupno dekoracyjnych koców czy poduszek jest tańsze niż myślicie. Do tego może jakiś nowy kwiat z dyskontu. Jeśli nie macie ręki do roślinek, to już was uspokajam. Dla tych co z zielenią nie są za pan brat, ale jednak chcieli by mieć zielony akcent w domu mam świetną wiadomość. W wielu sklepach z dekoracjami i dla domu znajdziecie kwiaty na prawdę imitujące te żywe.

Doskonałym pomysłem do odświeżenia wnętrza jest też wybranie ciekawych plakatów, bądź obrazów. Sama noszę się z tym zamiarem, dlatego i was postanowiłam zainspirować. Mogą one tworzyć spójną całość i innymi dodatkami i wpasowywać się w klimat pomieszania w jakim się znajdą. Bądź też być elementem kontrastowym.

 

Nie ma jednej gotowej teorii tego jaki styl wybrać, by obrazy wyglądały we wnętrzu właściwie. W zależności od przeznaczenia pomieszczenia i efektu, który chcemy uzyskać jest na prawdę wiele kombinacji. Dużą popularnością cieszy się styl glamour, czyli często złote i srebrne tonacje z szykiem i klasą. Dużą sympatię zyskały też plakaty motywacyjne. Nie muszą być zawsze czarni białe, surowe czy dystyngowane. Znajdziecie także te z dystansem do świata i przekąsem. Uznaniem cieszą się także wszelkie motywy botaniczne, od tych nasyconych począwszy, poprzez grafiki, aż po piękne nieco rozmyte akwarele.

 

Dokonując wyboru obrazów czy plakatów do domu mamy nie lada dylemat. Dochodzi jeszcze kwestia, czy ma to być jeden duży obraz, czy kilka mniejszych w formie galerii. Większa ilość obrazów bądź plakatów może tworzyć spójną całość tematyczną, kolorystyczną, ale powiązanie może dotyczyć ramek. Obrazki mogą nie mieć zgoła nic wspólnego poza ramkami. Dla urozmaicenia warto zastosować obramowania w dwóch kontrastujących kolorach.

 

 

 

Nie każdy jest alfą i omegą i nie musi posiadać zmysłu dekoratorskiego. Dla tych co obawiają się łączyć i tworzyć kompozycje samodzielnie wiele sklepów przygotowało ciekawe oferty. Nie tylko kupicie obrazy typu tryptyk. Często możecie zobaczyć gotowe kompozycje i zestawienia kilku plakatów czy obrazów. Dla bardziej wtajemniczonych sklepy internetowe mają podział na kolekcje, wzory czy kolory i wchodząc w konkretny dział sami możemy bez obaw stworzyć wymarzony set obrazów pasujących do naszego wnętrza.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Spowiedź dzieci przed komunią
Jakie te dzieci mają grzechy...? Śmiech na sali z tą spowiedzia....
Coraz mniej jest wysokich facetów
Mnie bardziej martwi ich sylwetka, te zaokrąglone biodra, pełne uda to objaw estrogenow....
Niepokój dziecka po szczepieniu.
To decyzja rodziców czy szczepic dzieci wiec niektórzy może nie chcą tego przeżywać ....
Galeria Przymorze
Napis Promocja to niekoniecznie oznacza obniżkę, są sklepy gdzie obniżka o kilka...