Stwórz dopasowaną higienę jamy ustnej z SEYSSO

19 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Pielęgnacja jamy ustnej powinna być tak samo ważna, jak pielęgnacja skóry i ciała. Jednak często chcemy uzyskać szybkie efekty i szukamy drogi na skróty oraz łatwych rozwiązań. Dowodzi tego średni czas mycia zębów, który wynosi 40 sekund, podczas gdy powinien trwać przynajmniej dwie minuty. Pewnie chcielibyście zapytać, kto rano ma dwie minuty na mycie zębów? Ale nie zapominajmy, że profilaktyka to podstawa, zwłaszcza w pielęgnacji jamy ustnej. Jak zatem skutecznie zadbać o nasze zęby i zapewnić im kompleksową ochronę? Marka SEYSSO przychodzi z pomocą. ładne zęby

Poznaj swoje potrzeby

 Podczas dobierania pielęgnacji jamy ustnej bardzo często sięgamy po produkty wybielające, niwelujące przebarwienia, zapominając przy tym o innych potrzebach i dolegliwościach, które możemy odczuwać. A to właśnie ich prawidłowe rozpoznanie gwarantuje odpowiedni dobór produktów oraz skuteczną ochronę. W końcu piękny uśmiech, to zdrowe zęby. Ale jak rozpoznać te potrzeby i na co zwracać uwagę? Przede wszystkim należy zasięgnąć opinii specjalisty i udać się na konsultację do stomatologa bądź higienistki. Ponadto, między wizytami niezwykle ważne jest, aby obserwować, czy nie pojawiają się różne dolegliwości – np. czy cierpimy na nadwrażliwość, czy nasze dziąsła krwawią, czy mamy tendencje do gromadzenia się osadu? Odpowiedzi na te pytania pozwolą zdefiniować, czego brakuje w naszej higienie i o co należy zadbać.

Stwórz własny rytuał dla swojej jamy ustnej

 Rytuały są zdecydowanie bardziej przyjemne, niż czynności wykonywane rutynowo. Dlatego codzienną czynność mycia zębów warto zamienić w pielęgnująco-ochronny rytuał, który dopełniają produkty o wielopoziomowym działaniu. W ofercie SEYSSO znajdziemy profesionalne kosmetyki do higieny jamy ustnej, które mają szerokie spektrum właściwości i posiadają aktywne składniki ochronne. Jednak co jest najważniejsze w codziennej pielęgnacji? Pytamy eksperta ds. higieny jamy ustnej Krzysztofa Gałkę:

Aby zadbać o zdrowie naszych zębów oraz dziąseł potrzebujemy przede wszystkim szczoteczkę oraz pastę. W higienie jamy ustnej bardzo ważne jest, aby przestrzegać czasu mycia zębów, a także wypracować odpowiednią technikę czyszczenia – tak, aby jama ustna z każdej strony została skutecznie domyta. Produkty SEYSSO są świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji i zapewniają dodatkową ochronę. Ale ochrona ta jest kompleksowa dopiero wtedy, kiedy niczego nie pomijamy, a tak bywa z przestrzeniami międzyzębowymi. Dlatego polecam korzystać również z nici dentystycznej, która ułatwia usuwanie resztek pokarmu oraz osadzającej się płytki nazębnej.

W ofecie SEYSSO znajduje się nie tylko szeroka oferta szczoteczek sonicznych, ale dostępne są również produkty uzupełniające, przeznaczone do codziennego stosowania. Wśród nich znajdziemy dwa warianty pasty do zębów, płyn do płukania oraz nić dentystyczną.

Pasty SEYSSO Carbon oraz Black, zawierają 5% nanohydroxyapatyt – składnik nazywany również płynnym szkliwem, który zapewnia ochronę oraz pomaga walczyć z nadwrażliwością. Natomiast zastosowany w czarnej paście węgiel aktywny nie tylko delikatnie usuwa przebarwienia, ale posiada również właściwości adsorpcyjne i odświeżające oddech. Formuły obu past, dzięki optymalnej konsystencji i niskiemu stopniowi spieniania, pozwalają w pełni wykorzystać funkcje oraz możliwości szczoteczek sonicznych.

Pasta SEYSSO Carbon

Innym produktem uzupełniającym codzienną pielęgnację jest płyn do płukania SEYSSO Carbon Black, który zawiera fluor w bezpiecznych ilościach, dzięki czemu działa przeciwpróchniczo, a także zabezpiecza zęby przed kwasami i demineralizacją.

Na koniec nie zapominajmy również o właściwościach nici dentystycznej. Nić Carbon Black, która jest delikatnie woskowana, pozwala skutecznie docierać do trudnodostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych oraz w łatwy sposób usunąć płytkę nazębną.

https://www.shop-dent.pl

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

1% podatku
ja oddaję na fundację opiekującą się zwierzętami
Moodo
Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!
Torebka duża czy mała?
Mam kilka małych i jedną dużą
Co zrobić ?
Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie...