URODA I ZDROWIE

Soundedit ’15 – oficjalne afterparty w klubie 6 Dzielnica

20 października 2015, dodał: sylmos

Afterparty po piątkowych koncertach OMD, Kapitana Nemo, Józefa Skrzeka, Władysława Komendarka i Konrada Kucza w ramach Soundedit Festival organizuje ekipa znanych DJ-ów. Ekipa w składzie: DJ Serek, DJ No. 107 oraz goście: DJ James z Warszawy i DJ Ab-Synth z Opola to weterani polskiej didżejki. Podczas afterparty nie wystąpi zapowiadany wcześniej duet Ptaki.

Soundedit_poster_net

Gospodarze wieczoru występowali podczas poprzednich edycji Festiwalu Soundedit, supportują gotycki festiwal Castle Party, grają aftery po koncertach gwiazd formatu Depeche Mode czy Duran Duran, regularnie organizują imprezy DM i imprezy tematyczne w całej Polsce.

Na afterparty w klimatach Depeche Mode, Electro i New Romantic zapraszamy 23 października 2015 r. (piątek) o godz. 23:00 (bezpośrednio po koncercie OMD) do klubu 6 Dzielnica (ul. Piotrkowska 102, Łódź). Bilety: 10zł. Osoby z opaskami, zaproszeniami, akredytacjami Festiwalu Soundedit mają zapewniony darmowy wstęp.

Djno107_Soundedit_press1

Zdjęcie: Sławomir Jarmusz

DJ James swoją przygodę z konsoletą rozpoczął w 2005 r. na depeszowskiej imprezie w Kielcach. Grywał na afterparty po koncertach takich gwiazd jak: De/Vision, Duran Duran, Depeche Mode, Midge Ure oraz na depotekach i zlotach w całej Polsce. Od dwóch lat prowadzi warszawskie depoteki – „Back To Violator”.

DJ Ab-Synth to organizator cyklicznych imprez poświęconych remixom Depeche Mode „Remixed & Violated Party”. Grał na zlotach fanów DM oraz didżejskich afterach na Castle Party jako część teamu Depresja Manekina.

DJ Serek – szef polskiego fan clubu Depeche Mode „Faith”, organizator cyklu imprez „Depeche Machine Party” – ogólnopolskich zlotów fanów DM, SDGE (Synth-Dark-Goth-Electro czy Pop & Wave 80/90 Party).

DJ No.107 czyli „Vinylowy fetysz”, jeden z najlepszych w naszym kraju DJ-ów grających Electro-Pop, EBM i wszelkiej maści elektroniki. Każdy jego set to majstersztyk, który zapełnia każdy parkiet.

SE_15_logo_net

Serdecznie zapraszamy!


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.