Soap Brows – stylizowanie brwi mydłem poradnik!

17 marca 2022, dodał: Dagmara
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Ostatnio w Internecie krąży dużo filmików i opinii dotyczących niecodziennego zastosowania mydła. Znany wszystkim produkt Biały Jeleń, stał się pionierem przy układaniu brwi. Zobaczcie jak działa najnowszy trend.

Efekty

Warto na początku zaznaczyć, że mydło kosztuje maksymalnie do 8 zł. Jest to bardzo niska cena za tak wszechstronny kosmetyk. Poza oczywistym przeznaczeniem do mycia ciała, mydło pomoże Wam ujarzmić brwi. Dzięki niemu bez problemu ułożycie je do pożądanego kształtu. Kolejną zaletą Białego Jelenia jest jego trwałość oraz długi czas utrzymywania się na brwiach. Dostaniecie go bez problemu w każdej drogerii czy nawet aptece. Metoda ta zyskała już nawet nazwę Soap Brows. Stanowi doskonałą alternatywę do pomadek czy kredek przeznaczonych do stylizacji brwi.  Dodatkowo mydło jest hipoalergiczne, co może być ogromną zaletą dla osób zmagających się z uczuleniem na dany kosmetyk. Naturalne składniki w nim zawarte, oczyszczają i zachowują właściwą równowagę hydrolipidową skóry. Znajdziecie w nim ekstrakt z nagietka, który działa przeciwzapalnie na skórę.

Zastosowanie

Co przygotować?

  • mydło hypoalergiczne białe
  • patyczek do uszu
  • woda
  • szczoteczka do brwi

Jak użyć?

Zacznijcie od dokładnego rozczesania brwi. Jeżeli macie na nie nałożone jakieś produkty do makijażu, to zalecamy je usunąć, bo inaczej mogą się rozmazać. Skóra powinna być czysta i sucha. Następnie namoczcie delikatnie mydło pod bieżącą wodą, dzięki temu jego konsystencja będzie łatwiejsza w aplikacji. Specjalną szczoteczką nabierzcie odrobinę mydła i rozprowadźcie je po brwiach, zaczesując włoski do góry. Później wyrównajcie górną partię brwi, tworząc jedną linię. Patyczkiem do uszu usuńcie nadmiar mydła.

 

zobacz również:

Microblading dla kogo? Na czym polega makijaż permanentny brwi – efekty

Rekonstrukcja brwi – efekty zabiegu, różne metody

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...