Skazanie – kolejna część przygód Joanny Chyłki!

20 kwietnia 2021, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Nieokiełznana, wybuchowa i bezkompromisowa – taka jest Joanna Chyłka. W swoim iście niepowtarzalnym stylu powraca w piętnastym tomie serii Remigiusza Mroza. Czy uwierzycie, że tym razem Chyłka zamiast bronić, będzie oskarżać? Przeczytajcie „Skazanie” i dowiedzcie się, co słychać u kultowej już bohaterki serii thrillerów prawniczych najchętniej czytanego polskiego autora.

Skazanie książka

O czym jest powieść „Skazanie”?
Życie nie oszczędza Chyłki, warszawska prawniczka musi zmierzyć się z zupełnie nowym wyzwaniem – pierwszy raz w swojej karierze nie będzie bronić klienta, a wręcz przeciwnie – wcieli się w rolę oskarżyciela subsydiarnego. Co lub kto ją do tego skłonił? Okazuje się, że to matka dziewczyny, która rzekomo miała popełnić samobójstwo. Kobieta twierdzi, że ma dowody, które przeczą ustaleniom policji. Niestety w Warszawie i okolicach dochodzi do kolejnych morderstw, a ofiary łączy jedno – wszystkie posiadają tatuaż z mandalą. Dokładnie taki sam, jaki na swoim przedramieniu ma Zordon…

Sporo dzieje się również w życiu prywatnym – Chyłka przygotowuje się do ślubu, a co więcej – na horyzoncie pojawia się jej matka.

Książka jest dostępna w księgarni Wydawnictwa Czwarta Strona


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz