Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo prezentuje nową markę VeGaya

25 października 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zastanawiałaś się kiedyś nad skutecznością kosmetyków naturalnych? Teraz jest VeGaya – marka niezwykle efektywnych produktów wegańskich, stworzonych dla kobiet, które chcą być piękne w zgodzie z naturą. Produkty są dostępne wyłącznie w Kontigo – zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

wegańskie kosmetyki Vegaya

Nasze codzienne wybory, także te kosmetyczne, mają istotny wpływ na środowisko. Chętnie czerpiemy z bogactw natury, ale ważne jest, by korzystać z jej dóbr w odpowiedzialny sposób. Z myślą o świadomej pielęgnacji sieć salonów kosmetycznych Kontigo stworzyła VeGaya – nową markę wysokojakościowych kosmetyków wegańskich. Pozwolą Ci one zatroszczyć się o Twoją skórę, dbając przy tym o otaczający Cię świat.

Skuteczne i ekologiczne
Dzięki zawartym roślinnym substancjom aktywnym przekonasz się, że kosmetyki naturalne mogą być nie tylko ekologiczne, ale również niezwykle efektywne. Wysoka skuteczność produktów została udowodniona w badaniach laboratoryjnych za pomocą specjalistycznej aparatury pomiarowej, przeprowadzonej przez niezależne laboratorium. Ponadto aby wzmocnić działanie kosmetyków zostały zastosowane efektywne stężenia naturalnych składników aktywnych o udowodnionej, wysokiej skuteczności m.in. liczne ekstrakty i kompleksy roślinne, peptydy, witamina E oraz oleje. Dla twórczyń marki, Agnieszki Śliwy i Małgorzaty Krzemińskiej najistotniejsze było, by substancje użyte w recepturach pochodziły ze zrównoważonych upraw i występowały w naszej strefie geograficznej, dzięki czemu wykluczono konieczność odległego transportu, który przyczynia się do zwiększania śladu węglowego. Stąd też w kosmetykach znalazły się oleje i ekstrakty pochodzące z maku polnego, melisy, nagietka, pomidora, ogórka czy róży. Produkty marki VeGaya powstały w zakładach czerpiących energię ze źródeł odnawialnych i są zamknięte w opakowaniach, które nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. W kosmetykach nie ma w nich takich składników, jak: SLS, PEG, parabeny, pochodne ropy naftowej czy mikroplastik.

Vegaya kosmetyki wegańskie

Wyjątkowa współpraca
Marka VeGaya powstała przy współpracy z firmą Mokosh Cosmetics, producentem naturalnych kosmetyków ekologicznych, które zdobyły uznanie w oczach świadomych konsumentów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.
Przy tworzeniu marki VeGaya za cel przyświecało nam stworzenie niezwykle skutecznych, funkcjonalnych, dopasowanych do realnych potrzeb skóry kosmetyków, jednocześnie możliwie jak najbardziej przyjaznych naszej planecie. Pierwszym i kluczowym wyzwaniem było znalezienie producenta, który spełni zarówno bardzo wysokie wymagania jakościowe, jak i będzie dzielił podobne do naszych wartości w sferze ekologii. Nasz wybór padł na Mokosh Cosmetics, którego produkty znamy i cenimy od lat i któremu tak jak nam, troska o środowisko jest bliska sercu – mówią twórczynie marki, Agnieszka Śliwa i Małgorzata Krzemińska. – Praca nad VeGaya była długą, czasami pełną wyzwań, ale też niezwykle satysfakcjonującą przygodą. Mamy nadzieję, że pokochacie tę markę tak mocno, jak my! – dodają.

Vegaya kosmetyki wegańskie

O produktach VeGaya

W bogatej ofercie kosmetyków VeGaya znajdziesz:
• nawilżająco-odżywczy krem do twarzy jabłko,
• regenerujący krem do twarzy anti-pollution mak,
• wygładzający krem do twarzy anti-aging róża,
• odżywczo-łagodzące serum do twarzy ogórek,
• nawilżający żel do mycia twarzy jabłko,
• oczyszczający olejek do demakijażu anti-aging mak.
• nawilżający balsam do ciała winogrono,
• ujędrniający balsam do ciała pomidor,

Produkty marki VeGaya są dostępne wyłącznie w sieci Kontigo. Można je nabyć zarówno w sklepie online, jak i w 31 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

***

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. Koncept powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia wyjątkową, indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. Wyróżnikiem sieci jest bogaty asortyment kosmetyków naturalnych i azjatyckich. Kontigo pozycjonuje się jako jeden z ekspertów od popularnych na polskim rynku kosmetyków koreańskich. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Woda w codziennej diecie
Ostatnio czytałam książkę, gdzie lekarka radzi, żeby nie pić na silę 2 litry...
Pomadka czy błyszczyk?
Zdecydowanie błyszczyk. Polecam błyszczyki z kryolanu. Dużo odcieni i dobrze nawilżają usta.
Jak dobrać cienie do koloru oczu?
Mam piwne oczy i wg mnie żaden kolor cieni nie wygląda przy nich...
Słodycze dla dzieci
Jak wybieracie słodycze dla dzieciaków? Sprawdzacie skład czy kierujecie się reklamą lub gustem dzieci?