Odzież dla pracowników

25 marca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Bez względu na branżę odzież robocza dla pracowników powinna być zapewniona przez pracodawcę. Współcześnie niemal każdy przedsiębiorca decyduje się na jej zakup, bo dzięki temu zapewnia pracownikom nie tylko formalny i profesjonalny wygląd, ale także może kontrolować jakość odzieży.

26291_cg-workwear-110

Bez względu na branżę odzież robocza dla pracowników powinna być zapewniona przez pracodawcę. Współcześnie niemal każdy przedsiębiorca decyduje się na jej zakup, bo dzięki temu zapewnia pracownikom nie tylko formalny i profesjonalny wygląd, ale także może kontrolować jakość odzieży.

Jeśli ktoś nie jest do tego przekonany, to wystarczy zadać samemu sobie pytanie, czy chętniej zatrudnimy na przykład do remontu naszego mieszkania firmę, w której robotnicy noszą identyczne, schludne stroje z nadrukowaną nazwą firmy, a więc są w pewien sposób identyfikowalni, czy też raczej ekipę składająca się z ludzi w często obszarpanych, poplamionych ubraniach, co do których ciężko stwierdzić, czy na pewno pracują w danej firmie, czy może przyplątali się przez przypadek?

Branża budowlana to jednak nie jedyny obszar, w którym należałoby pomyśleć o ubraniach roboczych. Oczywiście w tym, jak i innych przypadkach należałoby zdecydować się na ubiór specjalistyczny, na przykład na spodnie z miejscami na nagolenniki lub z dużą ilością kieszeni czy też wiatro- i wodoszczelne kurtki. Ochronne buty z metalowymi noskami i antyolejowe są w tym momencie oczywistością w pewnych branżach, np. u mechaników samochodowych, podobnie jak kamizelki odblaskowe dla pracowników układających kostkę brukową czy pracujących w pobliżu dróg.

ubranie3

Jednakże obserwujemy obecnie tendencję do zapewniania strojów służbowych także pracownikom innych branży, np. fryzjerom, sprzedawcom, kurierom, serwisantom czy kosmetyczkom. Oczywiście w tym przypadku nie będzie to specjalistyczny strój ochronny, ale po prostu zwykła koszula, polary z nadrukiem czy koszulka z nadrukiem z logo lub nazwą firmy, w odpowiedniej kolorystyce, dzięki której każdy wie, że ma do czynienia z pracownikiem tej konkretnej firmy. Buduje to także pozytywny wizerunek w oczach klienta, gdyż zuniformizowane stroje wyglądają dużo bardziej profesjonalnie.

Tym, co najczęściej powstrzymuje pracodawców przed zapewnieniem pracownikom takich strojów są koszty całego przedsięwzięcia. Utarło się bowiem, że nie są to tanie rzeczy. Jednak w tym przypadku jest dokładnie odwrotnie. Takie stroje, zarówno specjalistyczne, jak i nie, można zamówić w hurtowni http://www.openwear.pl. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić, gdyż kupując w hurcie mamy dużą zniżkę w porównaniu do zakupów detalicznych. Może więc warto przyjrzeć się ofercie i zainwestować?

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Odzież dla pracowników

  1. avatar Lidka pisze:

    Zależy to od wykonywanej pracy i warunków jakie istnieją na terenie zakładu

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.