Runiczna wyrocznia – przesłania w zgodzie z żywiołami – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Runiczna wyrocznia – przesłania w zgodzie z żywiołami – recenzja

12 maja 2022, dodał: ag-ness
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Runy jako znaki magiczne i kulturowe od wieków fascynują i inspirują do ich interpretacji. Od pewnego czasu szukałam ich ciekawego ujęcia, by głębiej wejść w świat tych tajemniczych symboli z bardziej kompletną i pomocną wiedzą. Gdy pojawiła się talia kart „Runiczna wyrocznia” z ciekawością sięgnęłam po nią, by dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób można wyczytać przyszłość z run. Ich magiczny potencjał został tu bardzo dobrze wykorzystany, a same karty znakomicie oddają atmosferę, która towarzyszy rozważaniom o związkach run i żywiołów.

Karty runiczne mogą służyć do wróżenia lub do własnego rozwoju duchowego. Warto odnaleźć swoją runę, która będzie przewodzić naszej życiowej ścieżce. Warto zastanowić się, co jest dla nas ważne, co buduje naszą tożsamość i codzienność. Czy są to sprawy materialne? Wówczas warto skupić się na runie Fehu. A może relacje z najbliższymi? Wtedy naszą runą przewodnią będzie Othal. W talii mamy łącznie 39 kart, a wśród nich są: karty runiczne, karty żywiołów oraz karty specjalne określane jako rodziny runiczne. Wzrok przyciąga ich piękna szata graficzna, zawsze odnosząca się do znaczenia danego symbolu, oraz wysoka jakość kart, które z pewnością posłużą mi przez wiele lat. Dołączony do talii przewodnik uczy, jak rozkładać karty, jak odczytywać konkretne połączenia kart i jak odnaleźć własną drogę wśród tak wielu symboli o uniwersalnych znaczeniach.

Runy służą nie tylko do wróżenia. Warto stworzyć sobie osobisty talizman z wybranej runy, która najlepiej nas określa i najbardziej pasuje do naszej aktualnej sytuacji życiowej i zawsze nosić go przy sobie, np. w portfelu czy torebce. Sami zobaczycie, jak wówczas zmieni się Wasze nastawienie do świata, a problematyczne dotąd sprawy zaczną układać się po Waszej myśli. Dla mnie runy otwierają nową przestrzeń do myślenia o sobie oraz do kreowania mojego życia teraz i w przyszłości. Ich podpowiedzi ukazują nowe ścieżki dla mojego rozwoju osobistego, uświadamiając mi, że w dużej mierze mogę mieć wpływ na to, jak potoczy się mój los. Te magiczne symbole naprawdę pozwalają zrozumieć świat i mechanizmy rządzące naszym losem, wpływając przy tym budująco na nasz rozwój duchowy. Najważniejsza we wróżeniu z kart runicznych jest umiejętność zadania właściwych pytań. Praca z nimi to również praca z moją energią, dlatego często z nich korzystam, tworząc swój własny rytuał. Polecam je także Wam – pozwólcie runom działać, by również Wasze życie nabrało kolorów i właściwego kierunku rozwoju!
Agnieszka

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szkło w domu, jak to u Was wygląda?…
Tak, ja już widzę jak kryształki szkła rozsypują się u mnie na podłodze. Zwłaszcza...
Torba podróżna czy walizka na kółka…
Najczęściej korzystam z walizek, bo przy cięższym bagażu nie trzeba się wysilać nosząc...
Maskowanie koloru licówkami
Tylko że teraz mnóstwo osób je nosi i oswajamy się z tym widokiem,...
Kosmetyki do pielęgnacji miejsc int…
Polubiłam się z szarym mydłem gdy zaczęły mi dokuczać ciągłe wysypki. Takiego perfumowanego nie...