Kompletny przewodnik po astrologii – recenzja

12 maja 2022, dodał: ag-ness
Artykuł zewnętrzny

Wiedza na temat naszego losu jest zapisana w gwiazdach już w momencie naszego urodzenia. Warto o tym pamiętać, planując swoje życie osobiste i zawodowe, by nie popełnić błędów, które unicestwią nasze marzenia. Doświadczenie uczy, że można temu zapobiec, znając np. swój horoskop urodzeniowy. To z niego dowiemy się o swoich słabych i mocnych stronach, predyspozycjach, kryteriach wyboru partnera, podejściu do pieniędzy itp. Wpływ znaku zodiaku i planet, które pojawią się w tym kontekście, jest kluczowy – dlatego warto poszukać przewodnika po skomplikowanym świecie astrologii.

„Astrologia dla początkujących” to publikacja autorstwa Louise Edington, w której otrzymujemy całościowy obraz tworzenia i interpretowania horoskopów, odczytywania tajników naszej osobowości i zaglądania w przyszłość, która nas czeka. Dowiecie się tutaj, czym jest ascendent, jaką funkcję pełnią poszczególne domy w horoskopie, czym jest retrogradacja. Nawet jeśli dotąd nie wiedzieliście zbyt wiele na temat astrologii, to stąd dowiecie się wszystkiego, co potrzebne, by zajrzeć w świat znaków zodiaku i gwiazd z odpowiednią wiedzą na ich temat.

Aby zacząć, wystarczy znać swoją datę, godzinę i miejsce urodzenia, lub te same dane na temat interesującej Was osoby. Autorka dba o to, by czytelnik poznał dziedzinę astrologii od podstaw aż po zaawansowane kwestie, znane dotąd tylko osobom zawodowo zajmującym się wróżeniem. Na końcu książki jest słownik pojęć astrologicznych, a w tabelach astrologicznych w przejrzysty sposób prezentuje istotne informacje, które w tekście byłyby trudniejsze do uporządkowania. Dzięki nim w skomplikowanym systemie układów planet szybko dostrzeżecie własną ścieżkę, a w miarę poznawania treści kolejnych rozdziałów będziecie coraz pewniej je interpretować.

Astrologia daje nam narzędzia, które można z powodzeniem stosować w codziennym życiu. Pomaga budować właściwe relacje międzyludzkie, ostrzega przed niekorzystnymi zdarzeniami i toksycznymi ludźmi, podpowiada, jak podejmować trafne decyzje. Dzięki niej można sprawdzić, czy dany układ planet nam sprzyja, czy nie, kiedy jest sprzyjający czas na rozwój zawodowy, a kiedy warto szukać najbardziej odpowiedniego dla nas partnera i jaki znak zodiaku będzie jego dodatkowym atutem. Sprawdźcie koniecznie, czy astrologia potwierdza stwierdzenie, że przeciwieństwa się przyciągają?

W kwestiach zawodowych astrologia podpowiada, jaki zawód będzie dla nas najkorzystniejszy i zgodny z naszym charakterem, a także czego można się spodziewać po przełożonym i współpracownikach reprezentujących poszczególne znaki zodiaku. To kluczowe zwłaszcza w zawodach wymagających pracy zespołowej, a dobre relacje w tak dobranym zespole szybko przełożą się na pozytywną atmosferę, kreatywność i wyższe osiągnięcia. Warto o tym pomyśleć, gdyż w pracy spędzamy dużą część swojego życia… Polecam Wam ten przewodnik po gwiazdach, w którym na pewno znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania.

Agnieszka

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Korektor tuszujący siwe włosy Mytou…
Ja tego używam tylko w podbramkowych sytuacjach...
Balsam do golenia?
Gilette to jednak taka klasyka dla większości facetów.
Wynajmowanie mieszkania czy kredyt …
Jak się jest nastawionym bardziej na karierę niż przesiadywanie w jednym miejscu to raczej...
Manicure w Poznaniu
Używam zwykłych lakierów, więc zmiana koloru to nie problem, kiedy tylko sobie zamarzę...