„Rare Beauty – marka Seleny Gomez w końcu zawita do Polski! Gdzie będzie można kupić kosmetyki piosenkarki?

4 czerwca 2021, dodał: Debora Cichońska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

„Rare Beauty” to marka, która wystartowała w ubiegłym roku. Od razu podbiła serca ludzi zajmujących się profesjonalnie makijażem, ale też zwykłych konsumentów. Kolekcja jest naprawdę różnorodna. Każdy wybierze coś dla siebie. Znajdują się w niej między innymi cienie do powiek, podkłady, produkty do ust, palety, a nawet pędzle, kosmetyczki czy dodatki do włosów.

Co wyróżnia „Rare Beauty’?

Według założycielki, firma nie jest zwykłą marką kosmetyczną,  jest czymś więcej – może mieć wpływ. Była gwiazda Disneya uważa, że każdy z nas jest wyjątkowy i powinien to podkreślać. Selena mówi jasno, że powinniśmy przestać porównywać się do innych. Ponadto podkreśla:

„Jesteśmy na misji, aby pomóc wszystkim świętować swoją indywidualność, na nowo definiując to, co oznacza piękno. Chcemy promować samoakceptację i dawać ludziom narzędzia, których potrzebują, aby czuć się mniej samotni na świecie.”

„Naszą wizją jest stworzenie bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni, która wspiera samopoczucie psychiczne w różnym wieku, tożsamości płciowej, orientacji seksualnej, rasie, tle kulturowym, zdolności fizycznej lub umysłowej oraz perspektywie. Wierzymy w piękno niedoskonałości.”

„Pielęgnujemy troskliwą, pełną szacunku społeczność. Tworzymy znaczące relacje. Bronimy autentyczności i pozytywności. Chcemy budować zaufanie. Wierzymy, że istnieje siła w byciu podatnym na zagrożenia.”

 Kiedy „Rare Beauty” zawita do Polski?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów wokalistki oraz miłośników makijażu. Kosmetyki dostępne będą w Polsce już w wakacje 2021. Konkretna data nie jest niestety jeszcze znana. Produkty zakupić będzie można w perfumeriach Sephora.

Z okazji zawitania w Polsce kosmetyków „Rare Beauty”, założycielka marki nagrała krótki filmik dla klientek i klientów Sephora w Polsce. Video pojawiło się na oficjalnym profilu Instagram perfumerii.

Selena Marie Gomez to amerykańska  piosenkarka, aktorka, a także producentka filmowa. Jej rozpoznawalność rozpoczęła się po występie w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Następnie wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to Kopciuszek: Roztańczona Historia i Program ochrony księżniczek, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym – Ramona i Beezus. Była założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & The Scene, która wydała trzy albumy studyjne. Wydała także trzy solowe albumy Stars Dance , Revival  i Rare. Wszystkie płyty wydane przez wokalistkę uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych.

W 2008 roku została odznaczona honorowym tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem tego gremium.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki podkład wybrac do cery mieszan…
Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach
Makijaż do danego typu urody
Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają
W jaki sposób używać rozświetlaczy?…
Umiarkowanie, żeby nie świecić się za bardzo...
Drukarka - jaka?
Brother - bardzo wydajna, mam ją już 8 lat