RADICAL Lash Architect – regeneracja rzęs w 2 tygodnie! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

RADICAL Lash Architect – regeneracja rzęs w 2 tygodnie!

8 kwietnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Aktualna sytuacja wysyłała spore ograniczenia w naszej mobilności, które możemy wykorzystać… na korzyść naszej urody! Czas w domu to doskonała okazja by np. zregenerować nasze rzęsy, obciążone na co dzień makijażem oraz przedłużanymi rzęskami. Serum LASH ARCHITECT marki RADICAL® to sposób na piękne naturalne rzęsy oraz wzmocnienie tych przedłużanych. Dzięki starannie opracowanemu składowi stymuluje ono wzrost rzęs jednocześnie je pielęgnując oraz regenerując. Nie rozpuszcza także kleju umożliwiając dbanie o rzęsy przedłużane i zagęszczane. Efekty zobaczymy już po 14 dniach!

aaa

Codzienny makijaż, demakijaż, zalotka, doczepiane rzęsy – zapewniają nam efekt „wow”, ale osłabiają te naturalne, które co jakiś czas wymagają kuracji regenerującej. By ją przeprowadzić wystarczą dwa tygodnie, które w dobie „social distancing” większość z nas spędza w domu. Rzadziej wykonywany w tym okresie makeup dodatkowo przemawia za taką kuracją.

Zaawansowana formuła serum do rzęs RADICAL® LASH ARCHITECT wykorzystuje siłę innowacyjnych składników aktywnych. W kosmetyku znajdziemy BIMATOPROST uważany za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs. Jego działanie uzupełniono o LASH BOOSTER – kompleks będący połączniem ekstraktów ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika z kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy. W serum znajdziemy również połączenie ekstraktu ze skrzypu polnego z olejem rycynowym, kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B5 czyli odpowiadający za intensywną pielęgnację i regeneracje rzęs REPAIR BOOSTER. Konsystencja serum dopasowana została tak, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania – preparat nie spływa do oka.

RADICAL® LASH ARCHITECT to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem cienkich, krótkich i wypadających rzęs, a także rzęs zniszczonych przedłużaniem i stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków. Serum można stosować także w przypadku użytkowania szkieł kontaktowych. Serum to również idealne rozwiązanie dla osób posiadających rzęsy przedłużane, by cieszyć się nimi jak najdłużej. Bezpieczna formuła LASH ARCHITECT nie powoduje podrażnień, uszkodzenia sztucznych rzęs i rozpuszczenia kleju.

Jedno opakowania o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji do 5 miesięcy.

Sugerowana cena serum do rzęs RADICAL® LASH ARCHITECT: 39,99 zł

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Styl eko
Nie każdy ma działkę....
Gdzie w Polsce rodzi się najmniej d…
Jasne, bo 500 zł to taka kasa jak nie wiem.... Dwa razy zrobisz większe...
sklepy online z odzieżą dziecięcą…
Ale jakość też jest ważna, żeby to ubranie wytrzymalo choć 3 prania
Facet nie wie czego chce czy się mn…
Warto słuchać otoczenia w sprawie dopasowania partnera. Z boku widzi się więcej....