Prostownica na mokre lub wilgotne włosy!

8 lipca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Remington na nowo definiuje prostowanie wilgotnych włosów. Nowa prostownica posiada zaawansowaną technologię, która pozwala osiągnąć zdrowsze efekty bez suszenia, a przy tym aż dwukrotnie przyspiesza stylizację*. Poznaj największą premierę tego lata – Wet 2 Straight PRO.

prostownica na mokre włosy

Utarło się przekonanie, że włosy należy prostować dopiero po wyschnięciu – najlepiej po kilku godzinach. Dlaczego? Wysoka temperatura może osłabić i zniszczyć wilgotne pasma. Czy rzeczywiście tak jest? I tak, i nie. Wszystko zależy od wyboru prostownicy.

Remington zaprojektował nowość, która na nowo definiuje fakty i mity dotyczące stylizacji włosów na mokro – Wet 2 Straight PRO. Urządzenie posiada zaawansowaną technologię, która pozwala osiągnąć zdrowsze efekty bez konieczności suszenia*.

Jak wygląda prostowanie wilgotnych włosów w praktyce?

Po umyciu włosów nadmiar wody należy wycisnąć ręcznikiem, tak aby włosy pozostały wilgotne. Po włączeniu prostownicy wystarczy uruchomić tryb Wet, przytrzymując przez kilka sekund przycisk „+”. Kolejny krok to przesuwanie prostownicą po kolejnych pasmach. W tym czasie specjalny czujnik wilgoci samodzielnie dostosuje temperaturę płytek, a system wentylacji odparuje nadmiar wody, wysuszając włosy.

Pominięcie czasochłonnego suszenia włosów nie tylko przyśpiesza codzienną stylizację, a jednocześnie zapewnia użycie mniejszego ciepła niż w przypadku oddzielnego suszenia i prostowania. Według standaryzowanych, niezależnych badań laboratoryjnych przeprowadzonych dla Remington, podczas pracy przy maksymalnej temperaturze z włączonym czujnikiem wilgoci, Wet 2 Straight PRO skraca czas stylizacji aż o połowę (w porównaniu do standardowego suszenia i stylizacji).

  • To prawdziwy gamechanger w pielęgnacji włosó Wet 2 Straight PRO przygotowaliśmy z myślą o osobach, które lubią nowinki technologiczne, zależy im na bezpiecznej stylizacji, ale nie zawsze mają na nią czas. Z Wet2Straight skrócą czas stylizacji o połowę* i za jednym zamachem będą miały wysuszone i idealnie wyprostowane włosy. * – mówi Małgorzata Turek, brand manager Remington Polska.

Fakty i mity dotyczące prostowania włosów

prostownica na wilgotne włosy

Czy prostownica może zniszczyć mokre włosy?

NIE! Warunkiem jest wybór prostownicy ze specjalnym systemem wentylacji, która odprowadza parującą wodę z włosów na zewnątrz – takiej jak Wet 2 Straight PRO. Czujnik wilgoci zapobiega przegrzaniu, które mogłoby prowadzić do uszkodzeń.

Czy „skwierczenie” mokrych włosów to zły sygnał?

NIE! Wet 2 Straight PRO jest całkowicie bezpieczna. „Skwierczący” dźwięk rzeczywiście pojawia się podczas przesuwania prostownicą po wilgotnych włosach. Jednak jest to naturalny dźwięk wody, która pod wpływem ciepła odparowuje.

Czy używanie narzędzia elektrycznego na mokrych włosach jest bezpieczne?

TAK! Wysoka temperatura spowoduje szybkie odparowanie nadmiaru wody poprzez otwory wentylacyjne. Należy jednak pamiętać o osuszeniu włosów ręcznikiem przed użyciem Wet 2 Straight PRO. Włosy powinny być wilgotne, ale nie ociekające wodą. Wet2Straight można również używać w standardowy sposób na suchych włosach używając do tego odpowiedniego ustawienia.

Link do sklepu: https://pl.remington-europe.com/

*W porównaniu do standardowego suszenia i stylizacji z użyciem produktów Remington w testach laboratoryjnych

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Spotkanie po latach z koleżankami z…
Hmmm.... Jeśli już teraz nie chcesz, to lepiej się nie zmuszaj... Moim zdaniem...
Kolorowe żakiety
Jakoś nie przekonałam się do nich nigdy, takie trochę kiczowate dla mnie są,...
Ciąża bliźniacza
Pewnie częściej jest zagrożona... No i ciężar brzucha jest większy, więc bardziej boli kręgosłup.
Złamane serce, zawód miłosny - jak …
U mnie to zawsze wynikało z zachowania tej drugiej osoby, a przeżywanie cierpienia...