Potrzebujesz relaksu i odprężenia? Wyjedź do SPA!

26 września 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zabiegi spa. Dzisiejszy świat pędzi jak szalony, a Ty razem z nim. Każdy Twój dzień niemal po brzegi wypełniony jest wieloma sprawami do załatwienia, pracą do późnych godzin, obowiązkami domowymi i innymi angażującymi Cię bieżącymi aktywnościami. Pewnie rzadko kiedy masz okazję na prawdziwy odpoczynek. A przecież każdy z nas potrzebuje wytchnienia. Często jest jednak tak, że ciężko sobie na nie pozwolić w zwyczajnych, codziennych okolicznościach. Doskonałym sposobem na relaks i odprężenie jest wybranie się do spa z masażami usytuowanego w malowniczej okolicy. Luksusowe spa w Polsce oferują szereg zabiegów, masaży i rytuałów, które będą zbawieniem nie tylko dla Twojego ciała, ale i duszy. Bo jak mówi stare przysłowie tadżyckie: „I głowa musi odpoczywać, nie tylko ręce”. Masaże i lecznicza moc dotyku.

masaż

Zabiegi spa. Masaże i lecznicza moc dotyku

O tym, że zabiegi relaksacyjne takie jak np. masaż twarzy czy całego ciała działają zbawiennie na ludzkie samopoczucie wiedziano już przed wiekami. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że masaże spa, rzecz jasna wówczas wcale tym terminem nie nazywane, są niemal tak stare jak ludzkość. Na pierwsze wzmianki na ich temat natrafić można już w starożytnych dalekowschodnich księgach. Mowa w nich o zachowaniu zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia dzięki właśnie takim zabiegom relaksacyjnym jak masaż twarzy czy całego ciała w połączeniu z próbą zajrzenia w głąb swojej duszy. Tak, by być w zgodzie nie tylko ze światem, ale i z sobą samym.

W obecnych czasach najlepsze spa w Polsce chętnie czerpią z tradycji rodem z Dalekiego Wschodu, umiejętnie łącząc je ze współczesnymi dogodnościami oraz pięknem naszej rodzimej, polskiej przyrody. Z tego wszystkiego znany jest zlokalizowany na Pogórzu Rożnowskim hotel z masażami Lemon Resort Spa. Czeka tam na Ciebie naprawdę wiele: bliskość gór i jeziora, nowoczesne wygody i dostępne w Manaw Spa zabiegi, które nie tylko są zbawienne dla Twojego kręgosłupa, ale i pozwolą poznać siebie od nowa. Słowem, nie można wyobrazić sobie lepszego sposobu na naładowanie swoich wewnętrznych baterii!

Manaw Spa – zabiegi relaksacyjne i rytuały rodem z Bali

Luksusowe Manaw Spa to miejsce, gdzie modernizm, reprezentowany przez styl, zgodnie z którym zaprojektowany jest hotel Lemon Resort i jego wnętrze, spotyka się z zachwycającymi beskidzkimi widokami oraz z wielowiekową tradycją i orientalnymi motywami mającymi swe źródła na indonezyjskiej wyspie Bali. Możesz tam skorzystać z uzupełniających się pakietów dla ciała, duszy i piękna. Pakiet CIAŁO skierowany jest do osób, które cierpią na bóle kręgosłupa, a obejmuje m.in. takie zabiegi jak kąpiel borowinowa, peeling ciała, masaż leczniczy kręgosłupa, okłady borowinowe czy relaks w tężni solnej. W pakiecie DUSZA znajdziesz za to np. peeling w saunie parowej, masaż Lomi Lomi, relaks w tężni solnej, terapię odżywczą na twarz czy masaż dłoni i głowy. Pakiet PIĘKNO zawiera zaś m.in. kąpiel czekoladową, masaż relaksacyjny, aromaterapię w saunie, zabieg na ciało Body Wrapping, zabieg pod oczy, masaż dłoni i głowy, a także zabieg na twarz SOIN C- OR.

Na czas pobytu w hotelu Manaw Spa stanie się Twoją osobistą enklawą. Za jej progi nie będą mieć wstępu żadne problemy, z którymi borykasz się na co dzień. A i po powrocie do rzeczywistości zmierzyć będzie Ci się z nimi o wiele łatwiej. Pozwól sobie na taki odpoczynek już teraz, w końcu zasługujesz na to, co najlepsze!

Zapraszamy na stronę https://www.lemonresort.pl

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...