Porozmawiajmy o zdrowiu | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Porozmawiajmy o zdrowiu

17 listopada 2010, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dbajmy o siebie, badajmy piersi   – czyli kolejne „Porozmawiajmy o zdrowiu” z aktorką Anną Radwan

Doskwiera Ci listopadowa aura? Trzęsiesz się z zimna i prędko przemykasz do domu w coraz szybciej zapadającym zmroku i szarudze? A może dołącza się do tego sezonowy spadek energii i nastroju? Mamy na to sposób! Serdecznie zapraszamy na spotkanie w miłym towarzystwie, które zapewni Wam dobrą energię, która mamy nadzieję, wystarczy jeszcze na długo.

Tematem przewodnim najbliższego „Porozmawiajmy o zdrowiu” będą nasze piersi . Do rozmów zaprosimy lekarzy specjalistów, którzy opowiedzą o badaniach profilaktycznych, jakie należy wykonywać, aby zapobiegać rakowi oraz innym schorzeniom piersi.
Zanim jednak przystąpimy do rozmów o zdrowiu i urodzie biustu, zajmiemy się niezwykle ważnym i rzadko poruszanym na forum publicznym problemem nietrzymania moczu (inkontynencja). Z jego powodu cierpią miliony Polek, dlatego tak istotne jest przełamanie istniejącej wokół tematu bariery wstydu. Wspólnie z doktorem Wojciechem Peszkiem ( Centrum Medyczne VIP- MED.)  będziemy mówić o przyczynach, i co równie ważne, o możliwościach leczenia dolegliwości.
Na temat profilaktyki raka piersi i jajnika wypowie się dr Artur Barczyk. Dowiemy się o specyfice i możliwości zdiagnozowania choroby przy pomocy specjalnych testów.
Najwięcej do powiedzenia o raku piersi ma z pewnością osoba, która sama przez to przeszła. Anna, która musiała podjąć jedną z najcięższych decyzji w życiu kobiety, opowie nam o swoich zmaganiach, goryczy rozczarowań, i wreszcie radości z wygranej walki i życiu po chorobie.
Wszystkie chcemy być piękne i szczycić się zadbanym ciałem. Jak w prosty sposób zadbać o biust i poprawić jego elastyczność i jędrność, zdradzi nam wykwalifikowany kosmetolog, Izabela Załęska z Kliniki Młodości; trenerzy z Klubu Platinium przedstawią ćwiczenia  na wzmocnienie okolic klatki piersiowej , które możemy wykonywać również w domu.
Również i tym razem nie zabraknie tematów lżejszych i takich, o których kobiety potrafią rozprawiać bez końca.
Wspólnie z trenerką Iwoną Kosiec (Introtyp.pl) będziemy zgłębiać tajniki naszej osobowości pod hasłem „Zacznij być sobą”.
Deni Cler zaprezentuje przybyłym paniom jesienno-zimową modę i zaproponuje, by przed chłodniejszymi temperaturami chronić się przy pomocy ciepłych i niezwykle przyjemnych w dotyku kaszmirów.
Wszystkie wiemy, jak nasz strój urozmaicić mogą dobrze dobrane dodatki. Która z nas nie lubi błyszczących w uchu kolczyków czy pobrzękujących na rękach bransoletek? Biżuterię zaprojektowaną i wykonaną przez siebie przedstawi przybyłym Paniom Kinga Zielińska.
Zachętą niech będzie także obecność wyjątkowego Gościa Specjalnego – Anny Radwan –  popularnej aktorki filmowej i teatralnej, znanej nie tylko krakowskiej publiczności. Pani Anna opowie nam, w jaki sposób dba o zdrowie, a także zdradzi sekret zgrabnej sylwetki i piękna – także tego wewnętrznego.
Jak zwykle gwarantujemy Wam dobre nastroje, kameralną atmosferę sprzyjającą poruszaniu interesujących tematów, a także to, co wszystkie lubimy najbardziej – upominki i nagrody. Każda z Pań otrzyma kosmetyczny upominek od firmy Aubrey  Organics  i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

23 listopada 2010 roku
Hotel Andel’s, ul. Pawia 3 (obok Galerii Krakowskiej)
godz. 17.45

Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny!
Po szczegóły zapraszamy na www.porozmawiajmyozdrowiu.com

Serdecznie zapraszamy!

Portal urodaizdrowie.pl jest oficjalnym patronem medialnym kampanii Porozmawiajmy o zdrowiu!

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

krzesło- jakie do komputera?
Najczęściej stoję jak coś robię przy komputerze, to jest dobre na kręgosłup...
A może jakiś konkurs internetowy?
Ja często gram, ale jeszcze nic nie udało mi się wygrać:/
Tabletki wspomagające pracę wątroby…
Ja próbowałam pić, ale jest niedobry, więc zaparzałam ziarenka i rozgryzałam:)