Pomysł na prezent dla dziecka – sklep

18 lipca 2013, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Przeglądając liczne fora internetowe natrafiłam na bardzo często zadawane pytanie – Jaki prezent kupić dziecku ? – bo okazji jest mnóstwo, począwszy od dnia narodzin, poprzez dzień dziecka, następnie urodziny, imieniny, prezent od dawno niewidzianej cioci, wujka, babci, od mamy czy taty z okazji, że nie ma okazji.
I gdy tak chcemy dzieci uszczęśliwiać – bo przecież właśnie po to dajemy prezenty, nagle gdy mija kolejny rok zdajemy sobie sprawę z tego, że pomysły się już wyczerpały, że kolejna zabawka już nie zmieści się w pokoju, a do koszulki niekoniecznie się dziecko uśmiechnie.
A może kolejna koszulka nie będzie taka banalna, gdy dziecko zauważy, że taką samą ma mama i tata?
Odwiedzając sklep Mini-Me – Sklep dla Całej Rodziny www.mini-me.pl, możemy sprawić prezent nie tylko Dziecku, ale też sobie czy Partnerowi.
Cała Rodzina ubrana w identyczne koszulki, na pewno zwróci uwagę na wspólnym wakacyjnym wyjeździe.

1

Sklep www.Mini-Me.pl w swoim asortymencie ma koszulki już od rozmiaru 68 cm, więc już 3 miesięczny maluch może założyć taką samą koszulkę jak tata i tym samym jeszcze bardziej podkreślimy ich wzajemne podobieństwo.
A koszulek znajdziemy mnóstwo do wyboru do koloru, w różnych kategoriach dla Mamy i Córki, Taty i Syna, Mamy i Syna, Taty i Córki, Brata i Siostry, Dla Całej Rodziny, z humorem i wzorem, z napisem i rowerem i gdy pojawi się okazja możemy zawsze inny nadruk wybrać i mamy nowy interesujący prezent.
Początkowo wywołamy takim podarunkiem uśmiech na twarzy Mamy i Taty (podpowiedź na Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Chłopaka czy Dzień Kobiet też się doskonale taki pomysł sprawdza), jednak już 2-3 letni Chłopiec będzie z dumą prezentował Babci, że wygląda tak jak Tata, a Mała Dama gdy oprócz koszulki dostanie jeszcze szal i korale, oczywiście obowiązkowo takie same jak dla Mamy, nie będzie chciała się z takim prezentem rozstać.

2

3

 

Przyznacie przecież sami, że każdy Rodzic nie raz usłyszał od swojej Pociechy – „Mamo, Tato chcę robić to co Wy…”,”Mamo, chcę być taka jak Ty…, Tato chcę być taki jak Ty…”, „Mamo, Tato chcę mieć to co Wy” czy wreszcie „Mamo, Tato chcę wyglądać tak jak Wy…”, bo co Dzieci najchętniej robią w zabawie? – Naśladują Dorosłych. Co często robią Dorośli, by się zrelaksować? Bawią się jak Dzieci.
Więc może warto skorzystać z powyższych podpowiedzi i ofiarując prezent Dzieciom, dać radość również ich Rodzicom?
Bo przecież niedaleko pada jabłko od jabłoni…

Mini-Me Sklep dla Całej Rodziny www.mini-me.pl

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.