Podaruj sobie odrobinę luksusu

12 listopada 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Zamknięci w domu mamy więcej czasu, by przyjrzeć się swojemu ciału. W większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej dostrzegamy jego niedoskonałości. Nareszcie jednak mamy czas, by zrobić coś dla siebie.

TWARZ OWOCE

Życie w czasie pandemii nas nie rozpieszcza – oznaki stresu i zmarszczki, wynikające z niepewnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, są bardziej widoczne, dokuczliwe i frustrujące. Jeśli chcemy dobrze poczuć się we własnej skórze, zwłaszcza kiedy nasi współpracownicy widzą nas w internetowej kamerce podczas spotkań na Zoomie, to najlepszy moment by zadbać o twarz i ciało.

Twarz w rękach specjalistów

Rozwój medycyny estetycznej i kosmetologii spowodował, że wstrzykiwanie botoksu czy kwasu hialuronowego to nie jedyne możliwe zabiegi na twarz. Warszawa, dzięki najbardziej zaawansowanym urządzeniom dostępnym w swoich klinikach medycyny estetycznej umożliwia rozmaite zabiegi modelujące, wyszczuplające i odmładzające, jak nieinwazyjny lifting skóry czy coraz modniejsza (nie tylko wśród gwiazd ekranu) redukcja “drugiego podbródka”. I to wszystko bez bólu, użycia skalpela i interwencji chirurga!

Zabiegi na ciało

Jesień to idealny czas by poddać się niektórym zabiegom na ciało, np. depilacji laserowej. Laserowa metoda pozbywania się owłosienia wymaga specjalnego przygotowania – przez kilka tygodni przed zabiegiem nie można depilować skóry (ani woskiem, ani depilatorem). Tak samo długo nie wolno się opalać, ponieważ na opalonej skórze laserowi trudniej jest wychwycić włoski, które mniej kontrastują ze zbrązowiałą skórą niż z niemuśniętą słońcem. Aby pozbyć się na stałe owłosienia potrzebnych jest 4-6 zabiegów w określonych odstępach czasu. Dlatego też miesiące jesienno-zimowe są idealnym momentem na zabiegi depilacji laserowej, aby latem cieszyć się gładką skórą.

Niezależnie od tego, na jaki zabieg się zdecydujesz, musi to być miejsce gwarantujące bezpieczeństwo swoim pacjentkom. Nie mamy tu na myśli tylko obecnej sytuacji epidemiologicznej, ale co ważniejsze w przypadku klinik estetycznych – całokształtu funkcjonowania placówki, czyli wykwalifikowanego personelu i stosowania sprzętu na najwyższym, światowym poziomie, jak np. w klinice medycyny estetycznej w Warszawie: https://www.imperialclinic.pl/.

Jak wybrać klinikę medycyny estetycznej?

Zabiegi przynoszące najbardziej spektakularne efekty to zwykle te wnikające w głębsze partie skóry. Tylko takie są w stanie przynieść wymarzony efekt. Dlatego należy wybierać kliniki, w których pracują doświadczeni specjaliści, wciąż poszerzający swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i którzy mogą się wykazać stosownymi certyfikatami. Jak już wspomnieliśmy, równie ważny jest stosowany do zabiegów sprzęt – im nowocześniejszy, korzystający z najnowszych technologii, tym lepiej. W końcu też przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej kluczowe jest indywidualne podejście do pacjenta. Choć nasze ciało i skóra teoretycznie rządzą się tymi samymi prawami, to jednak różnimy się swoimi doświadczeniami, potrzebami i reakcjami organizmu. Tylko kompleksowa i indywidualna opieka specjalistów zagwarantuje nam bezpieczeństwo podczas zabiegu i osiągnięcie oczekiwanego efektu.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mężczyzna idealny
Tak macie racje kobitki
Prezent dla szefowej
Pewnie to zależy od firmy. W mojej HR-y mają nawet osobny budżet na urodziny pracowników:)
szpilki i jak w nich chodzic ?
Ja z kolei super się czuję na szpilkach:) Ostatnio nawet zamówiłam sobie śliczną...
bez czego nie możecie się obejść?…
Bez internetu pewnie długo bym nie pożył. Ale z chęcią bym go wypróbowała...