Ostatni dzwonek na zakup urządzeń FOREO w starych cenach

26 maja 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Marka FOREO właśnie ogłosiła, że nie może już dłużej opóźniać wzrostu cen swoich produktów. Najszybciej rozwijająca się, kreująca trendy w technologiach pielęgnacyjnych marka długo zwlekała z wprowadzeniem surowych konsekwencji, jakie gwałtowna inflacja i niepewny łańcuch dostaw nałożyły na wiele firm. Jednak priorytetem marki pozostaje satysfakcja klientów, dlatego FOREO ograniczy wzrost cen do minimum oraz utrzyma dotychczasowe ceny do 1. czerwca. Firma nie podała jeszcze, jak duże będą podwyżki.

foreo 2022

„Zadowolenie naszych klientów stawiamy ponad wszystko i chociaż staraliśmy się unikać wzrostu cen, nie możemy dłużej tego opóźniać, ponieważ wpłynąć to może na pogorszenie jakości naszych produktów”, wyjaśnia Boris Trupcevic, dyrektor generalny FOREO. Kontynuuje: „Poważnie podchodzimy do przejrzystości, dlatego chcemy uprzedzić naszych klientów o nadchodzących zmianach. FOREO zobowiązuje się do utrzymania aktualnych cen na foreo.com do 1 czerwca, dając konsumentom szansę na zakup swoich ulubionych i niezbędnych produktów przed wzrostem cen”.

luna 3 thank you note.JPG
Innowacyjność FOREO polega na  doświadczeniu marki w tworzeniu unikatowych produktów, które zmieniają codzienne zabiegi pielęgnacyjne milionów ludzi na całym świecie, czyniąc je łatwiejszymi i bardziej wydajnymi. Szwedzka marka beauty – tech przez lata zrewolucjonizowała sposób, w jaki myślimy o pielęgnacji skóry, ale także o pieniądzach, które wydajemy na zabiegi pielęgnacyjne, ponieważ jej produkty okazały się świetną długoterminową inwestycją. Nowoczesne urządzenia do głębokiego, ale delikatnego oczyszczania i masażu, jak LUNA, ujędrniający BEAR, czy wspomagające wchłanianie się składników aktywnych z maseczek UFO zapewniają widoczne i trwałe rezultaty pielęgnacji skóry w zaciszu własnego domu.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

1% podatku
ja oddaję na fundację opiekującą się zwierzętami
Moodo
Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!
Torebka duża czy mała?
Mam kilka małych i jedną dużą
Co zrobić ?
Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie...