URODA I ZDROWIE

Osocze bogatopłytkowe działa cuda!

26 września 2019, dodał: Redakcja

Proces starzenia się niestety czeka każdą z nas. Upływ czasu dla jednych bywa łaskawy, dla drugich nieco mniej. W pewnym momencie z łatwością dostrzegamy zmniejszenie jędrności skóry, czy też narastającą ilość, nielubianych przez nas zmarszczek. Na rynku istnieje wiele możliwości aby z tym walczyć i zahamować efekty ów procesu. Nie wszystkie jednak znajdują swoich zwolenników bowiem nie każdy jest fanem botoksu, czy operacji plastycznych. Zatem, czy istnieje złoty środek? Alternatywa, która może nam pomóc? Na szczęście tak i jest nią regenerujący zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Usługa zdecydowanie jest bardziej znana jako wampirzy lifting, który ma na celu przede wszystkim ujędrnić oraz uelastycznić naszą skórę, a do tego wypełnić pojawiające się zmarszczki. Dlaczego zabieg zyskał na świecie tak wielu zwolenników pomimo, iż jego wykonanie wzbudza tak wiele kontrowersji? 

  • wygładza zmarszczki czoła, policzków, dekoltu, szyi, dłoni, oczu tj. kurzych łapek,
  • jest idealnym zabiegiem dla osób, które są uczulone na preparaty takie jak np. kwas hialuronowy bądź toksyna botulinowa. Krwiopochodny preparat, który jest pozyskiwany z naszego organizmu, celem wykonania zabiegu, jest obojętny,
  • naturalność to as w rękawie tego zabiegu. Pacjentki chcące pozbyć się np. zmarszczek, bardzo często boją się efektów „po”, jakie mogą uzyskać po nieumiejętnym wykonaniu np. botoksu. Utrata naturalnego wyglądu bądź mimiki twarzy, może odpychać i zniechęcać. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym daje gwarancję zachowania naturalności,
  • wampirzy lifting jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który wykonany pod okiem fachowca, nie niesie za sobą żadnych zbędnych komplikacji,
  • sprawia, że produkcja kolagenu wzrasta, dzięki czemu nasza skóra staje się jędrna, elastyczna oraz co najważniejsze, nawilżona,
  • dzięki procesowi angiogenezy, poprawia nam się krążenie krwi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obraz usługi, podczas której wykorzystywana jest nasza własna krew, nie wzbudza zbyt pozytywnych emocji, ale efekty same się obronią.

Uważa się, że osocze bogatopłytkowe to obecnie jedna z najlepszych metod zwalczania zmarszczek oraz przywracania jędrności naszej skórze. Zaleca się aby osoby młode, które chętnie odwleką proces starzenia się skóry maksymalnie, wykonały raz na jakiś czas, profilaktycznie, wampirzy lifting. Buzia stanie się o wiele bardziej promienna i świeża. Na efekty nie trzeba długo czekać bowiem widoczne są już po 3 tygodniach. 

Pozostałe osoby, które nie prowadziły w swoim życiu czynności zapobiegawczych, nie mają się czego obawiać. Osocze bogatopłytkowe działa cuda! Rozprawia się ze zmarszczkami jak za użyciem magicznej różdżki. 

Zabieg wampirzego liftingu, potrafi przynieść nam niesamowite rezultaty, którymi przyjdzie nam cieszyć się nawet do pół roku! 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o technologii tego zabiegu, jego przebiegu, wskazaniach oraz uzyskiwanych efektach, przejdź do poniższego linku, w którym otrzymasz wyczerpującą i rozwiewającą wszelkie wątpliwości informację.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Lokówki
u mnie to nie działa, albo coś nie tak z moimi włosami :D dziwne...
Rehabilitacja
Cześć. Słuchajcie jakiś czas temu uległam wypadkowi w wyniku którego straciłam kończynę dolną...
Kremy do twarzy
A ja lubię Tołpę i Nivea, obie marki mają same zalety:)
Lokówki
Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)