Ochraniacz na barierkę łóżka dla dziecka

12 lipca 2018, dodał: EKSPERTKA

Mały człowiek ma swoje potrzeby. Wszyscy rodzice o tym wiedzą. Doskonale wiedzą także o tym, że gdy w rodzinie pojawia się maluch, jednym z najważniejszych zadań jest zapewnienie mu bezpieczeństwa oraz komfortu.

Tak naprawdę każdy rodzic instynktownie wie, w jaki sposób postępować, aby jego pociecha mogła liczyć na jak najlepsze warunki. Rozwiązania, do jakich mają dziś dostęp mamy i ojcowie są szalenie różnorodne. Wśród tego ogromu propozycji nietrudno znaleźć akcesoria chroniące maluszka przed nabiciem sobie guza lub innym urazem. Kto z posiadających dzieci o nich nie słyszał?

Do popularnych przedmiotów w tym zakresie należą chociażby specjalne odbojniki montowane na narożnikach mebli. Sprawdzają się one głównie w odniesieniu do tych dzieci, które już w miarę swobodnie poruszają się po mieszkaniu czy domu. Stworzono jednak coś także z myślą o tych młodszych dzieciach. Ochraniacz na barierkę łóżka rysuje się w tym momencie jako gadżet szalenie przydatny, jednakże nie wszyscy rodzice myślą w porę o tym, by go nabyć. Warto to jednak zrobić i są ku temu bardzo konkretne powody.

Miły dla oka, bezpieczny dla malucha

Bardzo szeroką ofertę rozwiązań w tym zakresie przygotował sklep online Mama-Mia, który od lat dostarcza rodzicom wielu ciekawych akcesoriów dedykowanych zwłaszcza niemowlakom. Te z reguły spędzają w swoich łóżeczkach sporo czasu, a ich konstrukcja nie zawsze sprzyja bezpieczeństwu. Trwały ochraniacz na łóżeczko to niezbędny element wyprawki, więc rozwiązanie to polecane jest szczególnie młodym rodzicom, którzy pragną maksymalnie zabezpieczyć swoje nowo narodzone dziecko. Ochraniacze występują w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu można je dopasować do wystroju pokoju lub wybrać ulubione barwy malucha. Materiał z którego są wykonane jest przyjazny dzieciom oraz miły w dotyku. Trwały ochraniacz na łóżeczko to niezbędny element wyprawki i

Generalnie popularność tego rodzaju zabezpieczeń przyszła do Polski z Zachodu. Tam szybko zyskały one uznanie, a ich prosta forma to dodatkowy atut. Standardowy ochraniacz na barierkę łóżeczka dostępny w sklepie Mamma-Mia uda się bez problemu dopasować do każdego wystroju pokoju maluszka. Oferowane są bowiem liczne warianty wzornicze. Opcje odpowiednie dla dziewczynek oraz chłopców są estetyczne, ale przede wszystkim doskonale wywiązują się ze swoich zadań. Do wykonania ochraniaczy na łóżeczko wykorzystano starannie dobrane nietoksyczne materiały. Montaż zabezpieczenia trwa chwilę, a jego cena jest zaskakująco atrakcyjna.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Zdrowe odżywianie :)
Nie trzeba brać żadnych suplementów by być zdrowym i nawet nie trzeba chodzić...
co zamiast masła?
Chcecie ciekawą metodę? przelejcie oliwę z oliwek do pojemnika z atomizerem i spryskajcie pieczywo....
Problem z kolanami
Z jakim lekarzem to konsultowałaś? Bo jak z rodzinnym to wiesz... Juz...
Suche włosy - nic nie działa
A próbowałaś pytać się u jakiegoś dobrego fryzjera? Może będzie wstanie Ci...