Nowe miejsce na turystycznej mapie Podkarpacia. Wioska Wakacyjna zaprasza w sezonie letnim 2022! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Nowe miejsce na turystycznej mapie Podkarpacia. Wioska Wakacyjna zaprasza w sezonie letnim 2022!

28 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Podkarpacie kojarzy się nam przede wszystkim z Bieszczadami, pięknym Przemyślem, Krosnem i Sanokiem. No i oczywiście „zielonymi wzgórzami nad Soliną”. A gdyby tak tym razem wybrać nieco inny kierunek. Na przykład powiat Jarosławski. Byliście tam już? Jeżeli nie to sprawdźmy razem co jest tam ciekawego.

podkarpacie

Wioska Wakacyjna – nowy kompleks wypoczynkowy

W bieżącym roku planuje rozpocząć swoją działalność nowoczesny resort z basenem o nazwie „Wioska Wakacyjna”. Znajdziecie go w miejscowości Radawa. Warto tu przyjechać zwłaszcza jeżeli lubicie pobyt nad wodą. Będziecie mieli do wyboru plażę nad zalewem wodnym na rzece Lubaczówka albo też basen na terenie opisywanego przez nas kompleksu domków letniskowych. Do dyspozycji gości będzie między innymi brodzik (to dla rodzin z małymi dziećmi) jak też miejsca głębsze dla wszystkich, którzy chcą sobie popływać. Prócz tego jak na każdym basenie zjeżdżalnie, fontanny i różne inne atrakcje.

Jeżeli jednak taplanie w wodzie nie jest Waszym ulubionym zajęciem to będziecie mogli przejść się na spacer w pobliskie lasy, pooddychać świeżym powietrzem pachnącym świerkami i sosnami. Albo pozwiedzać atrakcje turystyczne okolicy.

Resort i domki letniskowe

Na gości przez całe lato będą czekać domki, których jest tutaj aż 66. Są one w niezwykle ciekawych nowoczesnych kształtach i dwóch rodzajach nazwanych przez właścicieli „Nowoczesna stodoła” i „Indiańskie tipi”. W każdym z nich zmieści się wygodnie 6 osób. Są bardzo komfortowo i pięknie urządzone. Są w nich, łazienka, aneks kuchenny i oczywiście miejsca do spania w kilku różnych pomieszczeniach. Nie wychodząc z domku można odpocząć na tarasie albo w jego pobliżu urządzić sobie grilla.

Dla wypełnienia i urozmaicenia czasu gości właściciele przygotowują też atrakcje w postaci gier sportowych, kina albo wieczorków tanecznych. Każdy kto przyjedzie do wioski będzie miał możliwość korzystania na miejscu z baru bistro, sklepu, pralni stacji ładowania pojazdów elektrycznych i wielu innych udogodnień.

Co warto zwiedzić w okolicy

Dłuższy pobyt ciągle w tym samym miejscu każdemu może się znudzić. Dlatego będąc na odpoczynku w Wiosce wakacyjnej warto sobie zaplanować jakąś wycieczkę po okolicy. Podpowiadamy więc co warto tu w pobliżu zobaczyć:

  • Oczywiście miasto Jarosław pełne pięknych zabytków – między innymi wspaniały ratusz, kolegiatę, klasztor bernardynek, przejścia podziemne i muzeum w Kamienicy Orsettich, cerkiew Przemienienia Pańskiego.
  • Drewnianą cerkiew w Chotyńcu wpisaną na listę UNESCO
  • Zespół pałacowy w Wysocku. Wprawdzie sam zabytek nie jest udostępniony do zwiedzania ale warto zobaczyć go z zewnątrz i przejść się na spacer po parku.
  • Sanktuaria w Jodłówce, Chłopicach i Tuligłowach – lokalne, powszechnie mało znane ale zawsze warte zobaczenia.
  • Loty widokowe przy aeroklubie w Laszkach

Przydatne adresy i telefony

Jeżeli chcielibyście więcej dowiedzieć się na temat opisywanej przez nas Wioski Wakacyjnej warto zajrzeć na stronę firmową: https://wioska-wakacyjna.pl . Znajdziecie tam wszystkie potrzebne Wam informacje, także dokładny adres, telefon i zdjęcia resortu.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz