Nie kupuj, adoptuj!

5 lipca 2013, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Hasło „Nie kupuj, adoptuj!” to idea znana wszystkim organizacjom pro-zwierzęcym i wolontariuszom. Jeśli zdecydowałaś się już na to, by w Twoim życiu pojawił się pies lub kot, zachęcamy by była to adopcja bezdomnego zwierzaka.
Codziennie do schronisk i przytulisk trafiają bezdomne zwierzęta. Trafiają tam jako niechciane prezenty, bo pogryzły kapcie, bo urodziło się dziecko, bo rodzina jedzie na urlop i nie ma co zrobić z psem… Niektóre zwyczajnie znudziły się właścicielom, inne nigdy go nie miały. Setki bezdomnych zwierząt czekają na swój kąt. Dlatego warto podarować czworonogowi nowe życie, dać mu dom. W zamian zyskasz przyjaciela, który pokocha bezwarunkowo.
Oto kilka czekających na dom zwierząt. Wszystkie są zaszczepione, wysterylizowane, gotowe do adopcji. Przebywają w Warszawie i okolicach.

Rudzia jest cudownym, grzecznym, zdrowym 4-letnim psiakiem, który bardzo lgnie do ludzi. Na początku troszkę nieśmiała, ale jak już kogoś pozna, kocha całym sercem. Sunia jest malutka i delikatna – potrzebuje spokojnego domu. Czy jej los się odmieni? Czy ktoś ją pokocha? Czy znajdzie się ktoś, kto będzie o nią dbał już na zawsze? Kontakt do opiekunów: 790 369 926 lub 664 821 160

Rudzia

Spajk to pozytywnie nastawiony do świata psiak. Kocha zarówno ludzi, jak i inne psiaki. Spajk ma około 2 lat. Jest spory, sięga do połowy uda, waży ok. 30 kg. Jednak mimo nie najmniejszych gabarytów, Spajk to wciąż duże dziecko;)
Spajk to chodząca, a właściwie biegająca łagodność i wesołość. Wielki pieszczoch, który uwielbia się przytulać i być głaskany. Najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem, gdzie miałby możliwość spożytkowania swojej energii. Mógłby również zamieszkać w mieszkaniu, z Rodziną, która lubi aktywnie spędzać czas. Kontakt do opiekuna: 663 412 931

Spajk

Vega ma 6 lat r. Zdjęcia nie oddają niestety jej prawdziwej, szorstkowłosej urody, bo w naturze prezentuje się o wiele lepiej :) Sunia jest jednym z mądrzejszych mieszkańców przytuliska. Grzeczna, chętna do nauki, uwielbia dzieci i akceptuje koty, jednak często nie dogaduje się z innymi psami (jest suką dominującą). To sunia dla całej rodziny – w domu czysta, bardzo miła, przyjacielska i pogodna. Kocha wszystkich ludzi, bardzo lubi pieszczoty, spacery i zabawy. Obecnie matkuje szczeniaczkowi, z którym wyczynia dzikie harce i podgryzania. Vega jest cudowną sunią, która będzie wspaniałym przyjacielem rodziny. Kontakt do opiekuna: 664 821 160

Vega

Dropi to młody, energiczny pies o zjawiskowej urodzie. Wśród jego dalekich krewnych musiał być jakiś husky, po którym odziedziczył bardzo oryginalnie wybarwione oczy – są niebieskie z brązowymi łatami. Psiak ma ok. 1,5 roku, więc to jeszcze młodzieniec, który uwielbia zabawę. Po za tym, jak na mix husky przystało, posiada spore zapasy energii, które rozładowuje biegając i bawiąc się z opiekunami. Jest bardzo przyjacielski, lubi dzieci. Dogaduje się z większością psów. Jest wykastrowany. Ze względu na spore pokłady energii najlepiej, gdyby trafił do domu z ogrodem. Dropi będzie wspaniałym psim kumplem – zawsze uśmiechniętym i chętnym do zabawy. Kontakt do opiekuna: 664 821 160

Dropi

Fortuna to około 5-letnia, dość duża suczka (ma mniej więcej 54cm wysokości w kłębie i waży 30kg). Ma piękne, bursztynowe oczy i wierne spojrzenie. Jej sierść w złotym kolorze jest miękka, a na grzbiecie układa się w delikatne fale. Fortuna jest łagodna, uczuciowa i przyjazna. Potrafi chodzić na smyczy. Zachowuje czystość w domu i nie niszczy. Jest cicha i grzeczna. Została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Najlepiej będzie się czuła w domu z ogrodem bez innych zwierząt.
Kontakt w sprawie adopcji: 507 443 597

Fortuna

Jeśli chciałbyś dostać więcej zdjęć wybranego zwierzaka lub masz jakieś pytania, pisz: [email protected]
A może chciałbyś pomóc przytulisku lub zaadoptować czworonoga wirtualnie? Zapraszamy: www.znajdki.plMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szukam ludzi 35-40, którym chce się…
Z miłą chęcią bym się wybrała i wyruszyła z domu na jakieś spotkanie towarzyskie,...
jaki efekt na lato
Jakie paznokcie będą modne w 2024 roku? Zarówno pastele i neony to fantastyczna...
szkoła rodzenia
W szkole rodzenia poznacie właściwie wszystko, co powinniście wiedzieć na temat opieki nad...
Suche szampony
Tradycyjny szampon do włosów w swoim składzie zawiera naturalne substancje pielęgnujące włosy oraz skórę...