Nić dentystyczna ICEDENT – opinia

24 lutego 2013, dodał: Ksymena
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

We współpracy z portalem Urodaizdrowie.pl miałam przyjemność testować nowość na polskim rynku – nić dentystyczną ICEDENT. Dotąd stosowałam już taki produkt, jednak w postaci nici mierzącej 50 m., którą musiałam sobie samodzielnie dozować. Tutaj nie ma tego problemu, ponieważ nici są jednorazowe – do każdego użycia jest przeznaczony fragment ok. 20 cm nici, estetycznie zapakowany w papierową osłonkę, która z łatwością zmieści się w portfelu. Nici są pakowane po 3 szt. w ciekawie zaprojektowanym opakowaniu zbiorczym – kopercie, w której jest nawet miejsce na zużyte nici – tak, byśmy nie musieli szukać miejsca, w którym moglibyśmy je wyrzucić.

img04
Dzięki temu ciekawemu pomysłowi ICEDENT nie musimy rozstawać się z nicią dentystyczną gdy wychodzimy z domu. Pojedyńcze opakowania dają nam gwarancję higieny, a sama nić jest woskowana, sterylna, bardzo cienka i wytrzymała, więc nie ma ryzyka, ze niefortunnie pęknie przy jej używaniu. Dodatkowym atutem jest jej naturalny miętowy smak, który odświeża oddech.
Z łatwością pozbędziemy się resztek pokarmu z trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych, używając nici w dyskretny sposób. Polecam ją wszystkim, którzy chcą profesjonalnie zadbać o higienę jamy ustnej i uniknąć dodatkowych, nieprzyjemnych wizyt u dentysty.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na:

www.nitkidentystyczne.pl

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

bóle pleców:(
Robiłam rezonans magnetyczny kręgosłupa w Warszawie w Radio Medica i szczerze polecam. Bardzo...
Zatkany nos
Od września ciągle mam zatkany nos, to nie jest katar tylko zatkany...
Metylowane witaminy
Nie kupię czegoś, co brzmi dziwnie - jak alkohol metylowy, po którym się ślepnie:D
Stany lękowe
Trzeba dużo pracy nad sobą i nad poprawą swojego bytu żeby wyzbyć się lęków......