NEO24.PL radzi – jaki prezent na Pierwszą Komunię?

23 kwietnia 2015, dodał: gutpr

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Finałowe odliczanie trwa… i już sezon komunijny można uznać za rozpoczęty. Rodzice zajmują się organizacją imprezy, dzieci przygotowują się do ważnego dnia, a goście liczą wszystkie bezsenne noce spędzone na rozmyślaniu o prezencie idealnym. Do niedawna odpowiedź była prosta – zegarek lub koperta wypełniona wsparciem finansowym. Jaki prezent spełni wymagania młodego, elektronicznie świadomego pokolenia? O pomysłach i najczęściej wybieranych upominkach opowiada Mateusz Gołda z NEO24.PL.

file1429791287

Wybranie odpowiedniego prezentu dla dziecka jest złożonym procesem. Musi to być rzecz potrzebna, ale jednocześnie spełniająca funkcje rozrywkowe. Obecni ośmio- i dziewięciolatkowie to zupełnie nowe pokolenie, które jest najbardziej zaawansowane elektronicznie, ponieważ nowoczesne technologie towarzyszą im ramię w ramię niemal od momentu narodzin. Nic dziwnego, że trend wręczania różnego typu sprzętów multimedialnych na pamiątkę Pierwszej Komunii od kilku lat odnotowuje zwyżkę.

 

„Co roku, na przełomie kwietnia i maja, zauważamy wzrost sprzedaży wybranego asortymentu, co związane jest z zakupem komunijnych prezentów. Są to najczęściej konsole do gier, laptopy, ultrabooki, tablety, smartfony, smartwatche oraz aparaty fotograficzne – czyli sprzęty, które obecnie są najbardziej trafionym pomysłem na prezent” – mówi Mateusz Gołda z NEO24.PL.

 

Na liście popularnych prezentów znajdują się urządzenia, które mają służyć edukacji oraz rozrywce dziecka. Komputery, laptopy, netbooki – można na nich grać, oglądać filmy, uczyć się czy nawet rozwijać swoje umiejętności. To idealny prezent dla dziecka, które jeszcze takiego sprzętu nie posiada. Dzieci, które już otrzymały własny komputer, na pewno ucieszą się z modnego tabletu.
Ich ceny są bardzo różnorodne, ponieważ rozpoczynają się od 200 zł a kończą na kilku tysiącach. Jest to gadżet wielofunkcyjny – przy jego użyciu dziecko może się bawić, uczyć czy robić zdjęcia. Aktualnie najpopularniejszym prezentem są konsole do gier. Jest to gadżet, który ucieszy nie tylko obdarowanego, ale również może zapewnić rozrywkę umacniającą więzi rodzinne. Dodatkowym motywem skłaniającym do zakupu konsoli jest fakt, że producenci dołączają do nich pakiety gier, które można wybrać według własnego gustu – wyścigi, gry zręcznościowe czy fitness. Do cieszących się nieco mniejszym zainteresowaniem prezentów zaliczają się smartfony oraz aparaty fotograficzne.

„W kwestii smartfonów, nasi klienci częściej decydują się na nowe, drogie modele. W wielu przypadkach jest to pierwszy telefon dziecka. Warto wtedy wybrać model, który będzie zapewniał wszystkie potrzebne funkcje i jednocześnie nie będzie trudny w obsłudze. Ciekawym, choć coraz rzadziej wybieranym prezentem, są aparatu fotograficzne. NEO24.PL ma w swojej ofercie aparaty cyfrowe oraz bardziej zaawansowane lustrzanki. Jest to prezent, który obudzi w dziecku artystyczną duszę, ale również spełni swoje zadanie w uwiecznianiu historii, dorastania oraz ciepłych chwil
w gronie najbliższych. Jest to urządzenie, z którego zadowolony będzie każdy członek rodziny” – podpowiada Mateusz Gołda z NEO24.PL.

 

Wybór prezentu należy do jednego z najtrudniejszych, dlatego warto wcześniej podpytać rodziców
o to, czego dziecko już używa i co może być mu potrzebne. Szukając odpowiedniego gadżetu elektronicznego w sklepie internetowym, redukujemy czas spędzony na odwiedzaniu punktów stacjonarnych, a jednocześnie w jednym miejscu mamy dostępną szeroką paletę urządzeń, po której poruszamy się za jednym przyciśnięciem myszy. W przypadku największego polskiego sklepu internetowego NEO24.PL mamy do wyboru ponad 10 000 punktów odbioru w całej Polsce. Przesyłki z NEO24.PL są dostarczane kurierem, na pocztę lub dzięki nowej usłudze Paczka w RUCHu do wybranego kiosku – to wszystko w czasie od 4 do 48 godzin. Dzięki temu internauci decydują nie tylko o tym, co chcą zamówić, ale również, jak i kiedy chcą odebrać przesyłkę.

 

„NEO24.PL oferuje bardzo szeroki wybór urządzeń elektronicznych, które staną się idealnym prezentem z okazji Pierwszej Komunii. Gwarantujemy możliwość wyboru spośród setek telefonów, komputerów czy konsol, które w krótkim czasie trafiają do zamawiającego. Szeroka gama dostępnych produktów połączoną z udogodnieniami logistycznymi pozwala zaspokoić wymagania wszystkich konsumentów, a co za tym idzie, spełnić marzenia młodego pokolenia” – podsumowuje Mateusz Gołda z NEO24.PL.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...
jaki tusz do rzęs uzywacie
Zakochałam się w Eveline Extension Volume, False Definition & Waterproof
Wysuszona skóra widoczna pod podkła…
Złuszczanie jak często? Bo jak robię raz na tydzień, to niewiele to daje :/