Najmodniejsze fryzury męskie w 2024 – pięć stylizacji | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Najmodniejsze fryzury męskie w 2024 – pięć stylizacji

26 lutego 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

W 2024 roku mężczyźni będą mogli wybierać spośród wielu ciekawych i zróżnicowanych fryzur. Niezależnie od tego, czy wolisz krótkie czy długie włosy, czy masz włosy gęste czy cienkie, znajdziesz coś dla siebie. Oto pięć stylizacji, które będą hitem w nadchodzącym roku.

Najmodniejsze fryzury męskie w 2024

1. Undercut z grzywką

Undercut to fryzura, która polega na obcięciu włosów na bokach i tyłach głowy, pozostawiając dłuższe włosy na wierzchu. W 2024 roku undercut będzie noszony z grzywką, która może być prosta, skośna lub asymetryczna. Grzywka dodaje charakteru i podkreśla rysy twarzy. Aby ułożyć tę fryzurę, wystarczy nałożyć na wilgotne włosy pastę do włosów i wysuszyć je suszarką, nadając im kształt. Pastę do włosów można kupić w każdym sklepie z kosmetykami lub zamówić przez internet.

Undercut z grzywką

2. Buzz cut z brodą

Buzz cut to fryzura, która polega na zgoleniu włosów na bardzo krótko, często za pomocą maszynki. Jest to idealna opcja dla mężczyzn, którzy chcą mieć niski poziom utrzymania włosów lub mają problem z łysieniem. W 2024 roku buzz cut będzie noszony z brodą, która dodaje męskości i kontrastu. Broda może być krótka, średnia lub długa, w zależności od preferencji. Aby zadbać o brodę, należy ją regularnie myć, czesać i nawilżać odżywką do włosów.

Buzz cut z brodą

3. Długie włosy z kokiem

Długie włosy to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. W 2024 roku długie włosy będą noszone z kokiem, który jest prosty i szybki w wykonaniu. Kok polega na związaniu włosów na czubku głowy lub z tyłu, tworząc okrągły kształt. Kok dodaje elegancji i stylu, a także odsłania szyję i uszy. Aby ułożyć tę fryzurę, wystarczy zebrać włosy w kucyk i owinąć je wokół gumki, zabezpieczając je spinkami lub innymi akcesoriami. Aby utrzymać długie włosy w dobrej kondycji, należy je regularnie myć, nawilżać i odżywiać odżywką do włosów.

męski kok

4. Fade z lokami

Fade to fryzura, która polega na stopniowym przechodzeniu włosów od bardzo krótkich na bokach i tyłach głowy do dłuższych na wierzchu. W 2024 roku fade będzie noszony z lokami, które są naturalne lub uzyskane za pomocą narzędzi do stylizacji. Loki dodają objętości i ruchu włosom, a także nadają im wyrazistości i oryginalności. Aby ułożyć tę fryzurę, wystarczy nałożyć na wilgotne włosy pomadę do włosów i uformować je palcami lub grzebieniem. Pomadę do włosów można kupić w salonach fryzjerskich lub sklepach internetowych.

Fade z lokami

5. Cesarz z brodą

Cesarz to fryzura, która polega na obcięciu włosów na krótko na całej głowie, pozostawiając niewielką grzywkę na przodzie. Jest to klasyczna i uniwersalna opcja, która pasuje do każdego typu twarzy i włosów. W 2024 roku cesarz będzie noszony z brodą, która jest zgodna z linią szczęki i podkreśla kształt twarzy. Broda może być gładko ogolona lub lekko zarośnięta, w zależności od upodobań. Aby ułożyć tę fryzurę, wystarczy nałożyć na suche włosy pomadę do włosów i rozprowadzić ją równomiernie.

Cesarz z brodą

To są nasze propozycje najmodniejszych fryzur męskich w 2024 roku. Jak widzisz, masz wiele możliwości, aby wybrać fryzurę, która będzie pasować do Twojego stylu i osobowości. Pamiętaj, że kluczem do idealnej fryzury jest odpowiedni dobór produktów do stylizacji włosów, które pozwolą Ci uzyskać pożądany efekt i zadbać o kondycję włosów. Polecamy Ci spróbować pomady, pasty i odżywki do włosów, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym 4BUDDIES.PL. Zamów teraz i ciesz się nowym wyglądem!

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz