URODA I ZDROWIE

Najlepszy sposób na piękny i zdrowy uśmiech

12 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Wizytówką każdego człowieka jest piękny i zdrowy uśmiech. Pierwsze sekundy wpływają na to jak zostaniemy odebrani, dlatego nic w tym dziwnego, że wielu z nas marzy o nieskazitelnie białych zębach niczym z hollywoodzkiego filmu. Jeśli chcesz mieć zjawiskowo białe, a do tego zdrowe zęby warto zainwestować w szczoteczkę elektryczną.

Szczoteczki elektryczne są bardzo popularne dzięki swej wielozadaniowości. W bardzo szybkim tempie wypierają ze sprzedaży tradycyjne szczotki manualne. Wbudowany silnik elektryczny wprawia w ruchy rotacyjne oraz pulsacyjne końcówkę sprzętu. Posiadają one wiele zalet, które pomogą w dbaniu o prawidłowa higienę jamy ustnej. 

Zalety szczoteczek elektrycznych

  • Dokładność – dzięki różnym rodzajom aktywności, które wykonują są wstanie dokładnie wyczyścić szczeliny między zębami. Ponadto wykonują więcej ruchów niżeli jesteśmy w stanie wykonać ręcznie. Jest to aż do 62000 ruchów na minutę, przy czym za użyciem szczoteczki manualnej wykonujemy ich w granicy 200 na minutę.
  • Łatwa obsługa – nie musimy się niczym martwić. Dzięki odpowiednio wbudowanym trybom szczoteczka elektryczna wykona wszystko za nas. Dlatego też jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych. 
  • Wielozadaniowość – wersja elektryczna dba nie tylko o piękny, ale zarówno zdrowy uśmiech. Każdy z jej ruchów ma odpowiednie zadanie. 
  • Oszczędność – zamiast kupować wiele szczoteczek manualnych dla każdego członka rodziny, wystarczy zakupić wymienne końcówki.
  • Przyjemność – szczoteczki można użyć również do masażu dziąseł, co ma bardzo korzystny wpływ na całą jamę ustną.
  • Oszczędność czasu – dzięki wbudowanemu silnikowi używając szczoteczki elektrycznej jesteśmy w stanie szybciej i dokładniej umyć nasze zęby. W niektórych rodzajach jest zainstalowany zegar, który mówi nam kiedy powinniśmy zakończyć mycie.

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Szczoteczki elektryczne nie należą do najtańszych. Dlatego też przy ich wyborze należy kierować się wieloma aspektami abyśmy byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na:

  • Wielkość – powinna być dopasowana do wieku użytkownika (dla dziecka około 10 mm., a dla dorosłego 30 mm.).
  • Włosie – głównie jego twardość. Powinno być dopasowane do rodzaju dziąseł. Jeśli przy szczotkowaniu pojawia się krew, to należy wybrać miękki rodzaj. Z kolei twarde jest dla osób o zdrowych zębach i dziąsłach. 
  • Ruchy główki – najlepszą opcją są szczoteczki, które wykonują trzy rodzaje ruchów (rotacyjny, oscylacyjny i pulsacyjny).
  • Inne funkcje – w tym przypadku jest ogromna dowolność. Dopasowujesz funkcje do swoich potrzeb. Istnieją szczoteczki z czujnikiem nacisku, czasomierzem czy regulacją obrotów główki. 

Aby cieszyć się efektem czystych i zdrowych zębów należy być regularnym w czynnościach higienicznych jamy ustnej. Szczoteczki elektryczne to doskonały sposób aby zadbać o uzębienie. Dają wiele radości i przyjemności z korzystania. Ponadto mogą zachęcić nawet najmłodszych użytkowników do dbania o zęby. 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Jeszcze powinni ukrócić przemieszczanie się między miastami, tylko w pilnych sprawach...
Niepewność :(
Gorzej jeśli trzeba ciągle spędzać z kimś czas, jak teraz na kwarantannie... To...
Jaki materiał jest najlepszy na das…
Może być plastikowa płyta w dobranym kolorze, estetyczna i wytrzymała.
Sklep CCC
Duże obniżki są teraz w e-sklepie, z racji zamknięcia sklepów stacjonarnych... Nawet -50% taniej.