URODA I ZDROWIE

Najlepsze marki materacy na rynku

4 marca 2020, dodał: pinkmause

Realizacja celów i marzeń wymaga siły oraz ogromnej energii. Źródło takie tkwi w śnie. W całym naszym życiu przesypiamy prawie 30 lat życia, co oznacza, że na sen przeznaczymy około 200 tys. godzin. Dlatego warto zainwestować w sen i wybrać materac odpowiadający naszym potrzebom i idealnie dopasowany do naszych oczekiwań. Dobry materac to taki, który idealnie podpiera kręgosłup i całe ciało, jednocześnie zapewniając wysoki komfort i jakość odpoczynku przez długie lata.

 

Każdy ma indywidualne potrzeby i preferencje, dlatego oferta rynkowa materacy jest bardzo bogata i wszechstronna. Polecamy produkty najwyższej klasy, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, markowe produkty, pochodzące z fabryk wybitnych producentów, których renoma uznawana jest na światowym i rodzimym rynku.

 

Hilding to producent, który zajmuje jedno z czołowych miejsc na liście firm zajmujących się tworzeniem i dystrybucją nowoczesnych wkładów i akcesoriów do wyposażenia sypialni. Firma na polski rynek wkroczyła w 2001 roku i od tego czasu jest tu jednym z liderów branży. Polscy konsumenci ogromnie doceniają wysoką jakość i szeroką ofertę materacy Hilding, które bardzo szybko stały się jednymi z najczęściej wybieranych modeli. W Polsce znajduje się jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materace Hilding. Do spółki oprócz marki Hilding należą też takie linie jak: Curem, Jensen oraz Bedding. Firma posiada własny ośrodek badawczy i Laboratorium Sleep-Lab, w którym testuje swoje wyroby pod kątem ich ergonomii, higieny, właściwości termicznych i trwałości. Wszystkie procedury są przeprowadzane we współpracy z niezależnym ośrodkiem, Szwajcarskim Instytutem AEH. Materace Hilding – zostały one uhonorowane wieloma nagrodami i certyfikatami.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: HILDING FLAMENCO – materac multipocket, sprężynowy (1259 zł)

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: HILDING LATINO – materac lateksowy, piankowy (1799 zł)

 

Cechy wyróżniające materace Hilding to m.in. elegancki design będący odzwierciedleniem funkcjonalności, innowacyjne rozwiązania i ponadprzeciętny komfort oraz wygoda i maksymalne dostosowanie materaca do preferencji i oczekiwań klientów. W ofercie znajdziemy zaawansowane technologicznie wkłady  czy też innowacyjne rozwiązania poprawiające cyrkulację powietrza i odpływ wilgoci. W ofercie marki znajdziemy bogaty wybór materacy piankowych, sprężynowych, hybrydowych, medycznych i nawierzchniowych oraz szeroką gamę materaców dziecięcych i młodzieżowych. Różnorodność materacy sprężynowych dotyczy zarówno samych sprężyn ale także użytych pianek i przekładek wpływających na odczucie twardości materaca. W związku z tym we wnętrzu materaca zostały wykorzystane: pianka wysokoelastyczna, lateks, pianka termoelastyczna, innowacyjna pianka Velvet Touch czy naturalne przekładki z kokosu oraz włókna kaktusowego Sizal. Materace piankowe cieszące się największą popularnością to materace termoelastyczne, wysokoelastyczne lub lateksowe.

Wszystkie materace  Hilding mają wspólną cechę – posiadają 7 stref zróżnicowanej twardości, co gwarantuje lepsze dopasowanie się materaca do naszego ciała oraz właściwe podparcie głowy, ramion, pasa, bioder oraz nóg. W praktyce oznacza to również, że ruszając się na łóżku podczas snu nie budzimy swojego partnera. A praktyczne pokrowce i taśmy 3D gwarantują przewiewność, świeżość i higienę materaca. Podstawowym celem marki jest tworzenie produktów, które zapewnią jej klientom zdrowy i spokojny sen.

Marka Hilding wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów najnowsze trendy i rozwiązania obowiązujące na rynku. Materace tworzone są z wykorzystaniem tradycyjnych i sprawdzonych materiałów w nowoczesnym wydaniu i cechują się wysokim komfortem użytkowania i higieną. Niezawodność, którą prezentuje szwedzki producent łóżek Hilding jest wynikiem ponad 70 letniego doświadczenia. Bardzo dużą wagę firma przywiązuje również do indywidualnego dopasowania produktów do potrzeb klientów. Materace Hilding to połączenie eleganckiego designu, nowoczesnego wykonania oraz ponadprzeciętnego komfortu.

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: HILDING ROCK AND ROLL – materac piankowy (1029 zł)

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: HILDING LAMBADA – materac kieszeniowy, sprężynowy (1549 zł)

 

Janpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku materacy, dorównująca światowym konkurentom. Oferuje materace najlepszej jakości, za co wielokrotnie zostawała laureatem plebiscytów konsumenckich. Sukces krakowskiej Polskiej Fabryki Materacy Janpol wynika z zaangażowania projektantów i inżynierów, tworzących poszczególne produkty zgodnie z obowiązującymi normami, a także troską o ochronę środowiska oraz potrzeby klientów. Materace Janpol pod każdym względem odpowiadają preferencjom współczesnego klienta. Materace Janpol są doskonale znane w Europie, stanowią podstawowe wyposażenie nie tylko domów i mieszkań, ale ze względu na wysoki stopień ergonomiczności i higieny są obecne także w hotelach i szpitalach. Filozofia firmy Janpol oparta jest na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: JANPOL PULSE SUPREME – materac multipocket, piankowy (2.123 zł)

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: JANPOL ENYO – materac kieszeniowy, sprężynowy (1.192 zł)

 

W niezwykle szerokiej ofercie materacy Janpol można znaleźć wkłady antyalergiczne, antybakteryjne i łatwe do utrzymania w czystości. Dostępne modele składają się bowiem wyłącznie ze sprawdzonych, a jednocześnie innowacyjnych komponentów, odpornych na uszkodzenia. Do najchętniej wybieranych materacy Janpol należą wkłady zawierające antyalergiczne pianki, przede wszystkim wysokoelastyczne, termoelastyczne oraz poliuretanowe. Poszczególne kategorie materacy Janpol ułatwiają znalezienie najbardziej optymalnego modelu, dostosowanego do aktualnych potrzeb. Wysokie standardy jakości, duży wybór wzornictwa, ergonomia zastosowania oraz doskonały serwis i fachowe doradztwo pozwalają wybrać rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Materace Janpol odznaczają się doskonałą sprężystością powierzchni i gwarantują użytkownikom optymalny komfort termiczny wypoczynku. Wierzchnie warstwy wkładów świetnie podtrzymują wszystkie partie kręgosłupa, a zarazem przyczyniają do się przyspieszenia regeneracji mięśni. Uwagę zwracają między innymi materace Janpol XL charakteryzujące się zwiększoną wytrzymałością konstrukcji, modele ekologiczne produkowane z wszelką dbałością o ochronę środowiska, materace dziecięce stworzone z myślą o zdrowiu najmłodszych i materace premium wyróżniające się niebanalnym designem.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: JANPOL SIRONA – materac termoelastyczny, piankowy (2.849 zł)

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: JANPOL PULSE ELEGANT – materac lateksowy, piankowy (1.817 zł)

 

Producent Materacy Senna od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz sprzedażą najwyższej klasy wkładów, zapewniających zdrowy i przyjemny sen. Producent stawia przede wszystkim na profesjonalizm oferowanych usług, zwracając szczególną uwagę na korzystanie z dostępnych innowacji. Materace Senna stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów, bowiem technologie i rozwiązania sprawiają, że są to produkty niezwykle uniwersalne. Nowoczesny design, wysoka jakość, największa funkcjonalność to cechy, które wyróżniają markę. Senna z uznaniem należy do grona najchętniej wybieranych producentów materacy w Polsce. Nadrzędnym celem firmy jest zapewnienie najwyższej jakości codziennego wypoczynku, a jednocześnie zdrowego snu.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: SENNA ORGINAL – materac multipocket, sprężynowy (696 zł)

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: SENNA THERMO – materac termoelastyczny, piankowy (612 zł)

 

Firma Senna proponuje wybór różnorodnych modeli wkładów, które odznaczają się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz doskonałą jakością wykonania. Szeroka oferta pozwala wybrać materace Senna spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, bez względu na ich wiek oraz potrzeby. W ofercie Senna znajdują się zarówno tradycyjne modele sprężynowe, wkłady typu multipocket wzbogacone o specjalne warstwy pianek, jak i wdrażające najnowsze rozwiązania wkłady piankowe – lateksowe, termoelastyczne i wysokoelastyczne. Tak zróżnicowany przekrój produktów gwarantuje, że każdy konsument znajdzie ten, który najlepiej wpisze się w jego oczekiwania. Wszystkie linie produktów cechuje ergonomia oraz wysoka jakość przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej dla każdego użytkownika ceny.

Materace Senna wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i oryginalnymi komponentami, które gwarantują wygodę wypoczynku, dbając jednocześnie o regenerację mięśni i właściwe podparcie kręgosłupa. Materace Senna zostały skonstruowane tak, by zapewniać sylwetce śpiącej osoby odpowiedni stopień stabilizacji na każdym odcinku, a także zdrowe i higieniczne środowisko snu. Materace Senna są doceniane przez klientów ze względu na świetne podparcie kręgosłupa, możliwe dzięki optymalnemu rozmieszczeniu 7 stref twardości, odpowiadających za utrzymanie prawidłowego ułożenia ciała. Na komfort wypoczynku na materacach Senna składa się zastosowanie takich rozwiązań jak między innymi: taśmy 3D, pianka Visco czy naturalne maty kokosowe. Co równie istotne, producent materacy Senna podwyższa jakość wykonywanych wkładów poprzez dodatki w postaci delikatnych pokrowców, które są niezwykle higieniczne i przewiewne.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: SENNA MASSAGE – materac wysokoelastyczny, piankowy (831 zł)

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: SENNA CUBE – materac kieszeniowy, sprężynowy (618 zł)

 

Materasso to producent dzierżący miano lidera słowackiego rynku materacy. Firma eksportuje swoje produkty do Polski i innych krajów europejskich, została doceniona również w Australii, Chinach i Panamie. Materace firmy Materasso to ergonomiczne, cechujące się doskonałymi parametrami wkłady tradycyjne i ortopedyczne. Produkty charakteryzuje odwaga we wdrażaniu nowoczesnych technologii do kolejnych modeli, dzięki czemu wyroby marki są cenione za swoją ergonomię i klasę wykonania. To wszystko sprawia, że wypoczynek jest naprawdę efektywny. Większość z modeli materacy Materasso ma status wyrobu medycznego, co oznacza, że ich pozytywny wpływ na kondycję ciała użytkownika został potwierdzony na drodze licznych badań i testów. Większość produkowanych materacy jest klasyfikowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków jako „Urządzenie medyczne”.

Oferta producenta jest skierowana zwłaszcza do osób prowadzących siedzący tryb życia, potrzebujących dodatkowego wsparcia mięśni i regeneracji kręgosłupa w czasie snu. Istotne kwestie stanowi dbałość o stosowanie ekologicznych materiałów, efektywne testowanie struktur materacy Materasso, a ponadto tworzenie modeli w zgodzie z obowiązującymi trendami estetycznymi.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: MATERASSO LAVENDER DUO – materac piankowy (1.480 zł)

 

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: MATERASSO ANTIBACTERIAL – materac wysokoelastyczny, piankowy (1.093 zł)

 

Proponowana przez producenta zróżnicowana oferta jest dopasowana do indywidualnych preferencji klientów. W propozycjach firmy można znaleźć między innymi materace Materasso stworzone z myślą o seniorach, dedykowane parom, dzieciom i młodzieży. Większość modeli odznacza się wielością zastosowanych komponentów, spośród których na uwagę zasługują wysokoelastyczne, antyalergiczne pianki oraz nowoczesne sprężyny kieszeniowe. W ofercie firmy Materasso można znaleźć różniące się od siebie oryginalnymi komponentami materace, posiadające wypełnienia w postaci wysokoelastycznych pianek i sprężyn doskonale dopasowujących się do kształtów sylwetki osoby śpiącej.

Firma Materasso wytwarza ergonomiczne materace medyczne i ortopedyczne, antyalergiczne poduszki i kołdry, materace przeznaczone dla dzieci, a także stelaże oraz różnego rodzaju dodatki, między innymi pokrowce i nakładki. Firma kieruje się indywidualnymi wymaganiami klientów, co do takich właściwości ortopedycznych naszych materaców, jak: twardość, elastyczność i sprężystość materaca, właściwości antyalergiczne oraz estetyczne. Przy produkcji nacisk położony jest na nowoczesne technologie, najbardziej zaawansowane materiały powstałe w szwajcarskich, niemiecki i włoskich fabrykach, przy użyciu jak najbardziej ekologicznych metod wytwarzania. Producent materacy Materasso został uhonorowany kilkoma nagrodami.

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: MATERASSO SWISS ENERGY – materac wysokoelastyczny, piankowy (1.752 zł)

Oferta sklepu sleepinghouse.pl: MATERASSO KOMODOR BIO EX – materac kieszeniowy, sprężynowy (1.011 zł)

 

Piankowy lub sprężynowy, antyalergiczny, miękki lub twardy – wybierając materac pamiętajmy o tym, żeby dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb, nie ulegać modom czy rekomendacjom przyjaciół. Warto jednak wybierać wśród oferty najlepszych producentów.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Najlepsze marki materacy na rynku

  1. avatar Merkury pisze:

    Ciekawe zestawienie, polecam :) Sam korzystałem z tych materiałów jak wybierałem materac dla mnie i dla żony.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...