Mydła w płynie – pierwszy krok w codziennej higienie

29 maja 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Mydła w płynie stają się coraz bardziej popularnym środkiem stosowanym do higieny ciała. Ze względu na płynną konsystencję możliwe jest umieszczanie ich w różnego rodzaju dozownikach, również tych bezkontaktowych. Zapewnia to większą higienę i nie naraża użytkowników na kontakt z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Dlatego też mydła w płynie są chętnie stosowane w publicznych toaletach, ale również w naszych domach. Preparaty te cechuje również większa wydajność, dlatego też są chętniej kupowane.

W procesie produkcji mydła w płynie istotny jest dobór odpowiednich składników. Decydują one o jego właściwościach, skuteczności, ale także o cechach wyglądu. Jednymi z kluczowych aspektów, które należy uwzględniać przygotowując formulację mydeł w płynie są m.in.: stopień pienienia, czy też czas działania w przypadku właściwości antybakteryjnych. Najważniejszy jest jednak wpływ składników produktu na skórę. Dobiera się je tak by nie powodowały podrażniania czy też wysuszenia (polecane mydło).

Producenci mydeł w płynie

Rynek produkcji mydła w płynie wciąż się rozwija. Formulacje dostosowywane są do restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa stosowania, ale także do panujących trendów. Producenci mydeł w płynie wprowadzają coraz więcej naturalnych składników do swoich receptur, by miały jeszcze lepsze właściwości i mogły być stosowane do różnego rodzaju skóry.

Mydła w płynie Grupy PCC

Grupa PCC posiada bogatą ofertę mydeł w płynie jako producent chemii przemysłowej (zobacz stronę producenta). Znajdziemy w niej preparaty, które cechuje połączenie najwyższej jakości, skuteczności działania, delikatności oraz estetyki. Dostępne mydła w płynie przechodzą szereg badań oraz testów, tak by spełniały wszelkie normy sanitarne, przemysłowe oraz dermatologiczne. Mycie rąk to najskuteczniejszy sposób na ochronę przed bakteriami i wirusami. Dlatego też Grupa PCC, wśród dostępnych produktów, proponuje również mydła antybakteryjne. Prócz bardzo dobrych właściwości myjących charakteryzuje je potwierdzona skuteczność biobójcza. Skład chemiczny mydeł jest przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla człowieka.

Zachęcamy do zapoznania się z dedykowaną ofertą mydeł w płynie Grupy PCC.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...