URODA I ZDROWIE

Mydła w płynie – pierwszy krok w codziennej higienie

29 maja 2020, dodał: Redakcja

Mydła w płynie stają się coraz bardziej popularnym środkiem stosowanym do higieny ciała. Ze względu na płynną konsystencję możliwe jest umieszczanie ich w różnego rodzaju dozownikach, również tych bezkontaktowych. Zapewnia to większą higienę i nie naraża użytkowników na kontakt z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Dlatego też mydła w płynie są chętnie stosowane w publicznych toaletach, ale również w naszych domach. Preparaty te cechuje również większa wydajność, dlatego też są chętniej kupowane.

W procesie produkcji mydła w płynie istotny jest dobór odpowiednich składników. Decydują one o jego właściwościach, skuteczności, ale także o cechach wyglądu. Jednymi z kluczowych aspektów, które należy uwzględniać przygotowując formulację mydeł w płynie są m.in.: stopień pienienia, czy też czas działania w przypadku właściwości antybakteryjnych. Najważniejszy jest jednak wpływ składników produktu na skórę. Dobiera się je tak by nie powodowały podrażniania czy też wysuszenia (polecane mydło).

Producenci mydeł w płynie

Rynek produkcji mydła w płynie wciąż się rozwija. Formulacje dostosowywane są do restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa stosowania, ale także do panujących trendów. Producenci mydeł w płynie wprowadzają coraz więcej naturalnych składników do swoich receptur, by miały jeszcze lepsze właściwości i mogły być stosowane do różnego rodzaju skóry.

Mydła w płynie Grupy PCC

Grupa PCC posiada bogatą ofertę mydeł w płynie jako producent chemii przemysłowej (zobacz stronę producenta). Znajdziemy w niej preparaty, które cechuje połączenie najwyższej jakości, skuteczności działania, delikatności oraz estetyki. Dostępne mydła w płynie przechodzą szereg badań oraz testów, tak by spełniały wszelkie normy sanitarne, przemysłowe oraz dermatologiczne. Mycie rąk to najskuteczniejszy sposób na ochronę przed bakteriami i wirusami. Dlatego też Grupa PCC, wśród dostępnych produktów, proponuje również mydła antybakteryjne. Prócz bardzo dobrych właściwości myjących charakteryzuje je potwierdzona skuteczność biobójcza. Skład chemiczny mydeł jest przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla człowieka.

Zachęcamy do zapoznania się z dedykowaną ofertą mydeł w płynie Grupy PCC.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...