URODA I ZDROWIE

Multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV GALENIC

18 czerwca 2020, dodał: Redakcja

Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra).

Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej  niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji. Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością!

Cena: 145,90 zł / 40 ml

CODZIENNA OCHRONA MŁODOŚCI I PIĘKNA

Cel → Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na ich wiek i rodzaj skóry.

Oczekiwania → Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra).

Korzyści → Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji.

Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością! Nowa kolekcja AQUA URBAN to efekt wieloletniej ekspertyzy i know-how Twórców formuł Galénic.

Odkryj trzy nowe, wyjątkowe formuły.

SKUTECZNY DUET AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW OCHRONNYCH

1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego

Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów i unoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć. Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę Twórców formuł Galénic.

Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie(1), promienną cerę (2) i ogólną poprawę kondycji skóry.

2. Filtry UVA/ UVB

Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, Twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB(3), pomagające w zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej.

SHAKA-REVERSE EMULSION TM PRZEŁOMOWA, NIEPOWTARZALNA STRUKTURA

DLA NIEZUWAŻALNEGO WYKOŃCZENIA NA SKÓRZE Marka Galénic, tworząc swoje wyjątkowe formuły, nigdy nie ogranicza się do odkrywania nowych składników aktywnych- to dopiero początek pracy jej Twórców. Celem jest opracowanie formuł, których struktura zagwarantuje idealne dopasowanie i optymalne działanie w kontakcie ze skórą.

SHAKA-REVERSE EMULSION ODWRÓCONA EMULSJA

Większość produktów do pielęgnacji skóry zawierających filtry przeciwsłoneczne jest bezpośrednią emulsją (krople olejku rozproszone w fazie wodnej).

Filtry trudno jednak ustabilizować w kroplach oleju, dlatego wprowadzane są substancje żelujące, co sprawia że formuła staje się ciężka i lepka. Aby stworzyć niezwykle płynną, lekką formułę, Twórcy Galénic stworzyli odwróconą emulsję, co pozwoliło uniknąć składników żelujących i gęstej, nieprzyjemnej konsystencji.• SHAKA-SHAKA

Ekstremalnie płynne konsystencje z technologią shaka-shaka, sprawiają, że po wstrząśnięciu produktów, cząsteczki kolekcji Aqua Urban, łączą się, tworząc niewidzialną, nieskazitelną i przyjemną konsystencje. Tak powstała struktura umożliwia składnikom aktywnym najskuteczniejsze działanie(4):

Na powierzchni, tworzy barierę ochronną przeciwko zanieczyszczeniom, wolnym rodnikom oraz, dzięki obecności filtrów UVA i UVB(5), także promieniowaniu.

W głębszych warstwach, skóra skąpana jest w drogocennym ekstrakcie z mniszka lekarskiego i jego oczyszczająco – nawilżającej mocy (glikol, gliceryna).

Pozostawia niewidoczne wykończenie na skórze. Estry i pudry absorbują sebum tworząc matowe wykończenie. Lekko kryjące, kolorowe pigmenty pozostawiają skórę promieniejącą zdrowym blaskiem.

KOLEKCJA AQUA URBAN TRZY NIEWIDZIALNE TARCZE DLA CODZIENNEJ OCHRONY MŁODOŚCI I PIĘKNA!

Ochronna mgiełka przed zanieczyszczeniami – ekspresowa ochrona, nawilżenie i świeżość! Podręczny charakter ochronnej mgiełki pozwala na korzystanie z jej działania i cudownej świeżości w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteśmy. W jednym kroku nawilża, odświeża i utrwala makijaż. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i odwodnienie skóry. Delikatna mgiełka pokrywa skórę niewidzialna, lekką warstwą ochronną, idealną dla codziennego stosowania, również na makijaż.

Idealny rytuał na każdy dzień: Zamknij oczy i spryskaj twarz, szyję i dekolt, trzymając buteleczkę w odległości ok. 20 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Powtarzaj kilka raz w ciągu dnia:

-po wykonaniu makijażu, by go utrwalić;

-gdy jesteś w ciągłym ruchu (w pociągu, autobusie), spacerując, odpoczywając na tarasie, podczas uprawiania sportu czy w biurze – zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje ochrony, nawilżenia i świeżości.

Obie formuły dopełnia piękny zapach, który jest odzwierciedleniem pierwszych słonecznych dni: ciepłych promieni i wiosennej świeżości. Delikatny bukiet peonii, magnolii i jaśminu, podkreślone przez bardziej kobiece nuty piżma i drewna kaszmirowego.

Dostępne w aptekach

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Oczyszczanie twarzy
Niezwykle ważna jest właściwa tonizacja, demakijaż, peeling i nawilżenie. Mimo tych działań miałam strasznie...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Ciekawe , dlaczego też umierają ludzie o silnym organizmie, ktorzy dotąd nie chorowali......
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Boję się, że już nigdy nie będzie normalnie, wirus tak naprawdę szalej...
Przeciwwskazania dla implantów
Implanty można zainstalować ttylko w zdrowych dziąsłach, jeśli jest jakiś problem z ich wyleczeniem...