Moc i energia zapachu – pamiętaj o BREF i poczuj różnicę!

31 października 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Piękny zapach to wizytówka każdego pomieszczenia w domu, a nic nie pachnie czystością w łazience, tak jak BREF. To zawieszka do zadań specjalnych, której niestraszna twarda woda i kamień osadzający się w toalecie. Wybierz swój wariant BREF i ciesz się poczuciem wyjątkowej czystości.

łazienka

BREF to ekspert w dziedzinie czystości w łazience. Marka doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb konsumentów w kategorii zawieszek toaletowych, które powinny nie tylko przedłużać efekt świeżości i czystości po myciu muszli, ale także zapewniać przyjemny zapach w pomieszczeniu pomiędzy kolejnymi spłukaniami. Dodatkowo, wiele gospodarstw domowych w Polsce boryka się z problemem twardej wody, co sprzyja tworzeniu się nieestetycznych osadów z kamienia, do których łatwo przylegają zanieczyszczenia.

Pamiętaj o BREF i poczuj różnicę

Na szczęście jest BREF, który doskonale radzi sobie z brzydkimi zapachami w toalecie. Konsument może wybierać spośród wielu rodzajów zawieszek, pozwalających na utrzymanie higieny w łazience. To, co wyróżnia zawieszki BREF, to zastosowanie specjalnie opracowanej 4-funkcyjnej formuły, która oprócz czyszczenia muszli aktywną pianą podczas każdego spłukania, zapobiega przywieraniu nowych zabrudzeń, skutecznie ogranicza pojawianie się osadu z kamienia, a także zapewnia przyjemny zapach utrzymujący się w łazience na dłużej. Jak potwierdza 98,7% konsumentek* przy stosowaniu zawieszki „czystość toalety utrzymywała się dłużej”, a 97,9% z nich stwierdziło, że „dzięki zawieszce BREF zapach w toalecie był przyjemniejszy”.

BREF – wybierz swój wariant

W portfolio BREF znajdziemy szeroki wybór zawieszek toaletowych – od standardowych Power Aktiv, w przystępnej cenie i w najpopularniejszych zapachach, jak cytrynowy, leśny, morski i kwiatowy. Dodatkowo w portfolio marki mamy również zawieszki premium. Color Aktiv to przede wszystkim widoczny, kolorowy efekt czystości (barwienie wody na niebiesko) jak również innowacyjna technologia Odor Stop, pozwalająca zatrzymywać brzydkie zapachy na powierzchni wody. Brilliant Gel to zaś żelowa zawieszka, który poza wyjątkową czystością, zapewnia również olśniewający połysk muszli toaletowej. Spa  Moments to zbalansowane kompozycje zapachowe zawierające olejki eteryczne. Linia powstała w oparciu o popularny trend wellness, a charakterystyczne, dwukolorowe kulki na pewno nie umkną uwadze konsumenta na półce sklepowej. Natomiast Deluxe to zawieszki toaletowe inspirowane ekskluzywnymi perfumami, co zostało mocno pokreślone już w projekcie opakowania. Wybierz swój BREF i Ty także, dosłownie, poczuj różnicę!

 

*Wyniki na podstawie testu zawieszek Bref (Power Aktiv, Color Aktiv, SPA Moments, Deluxe, Brilliant Gel) przeprowadzonego w Klubie Ekspertek serwisu ofeminin.pl na grupie 250 kobiet w okresie 25.08.2023 – 10.09.2023.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz