Matowa szminka z nawilżającym hialuronowym środkiem od Avon! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Matowa szminka z nawilżającym hialuronowym środkiem od Avon!

2 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Mocna na zewnątrz, czuła w środku – pierwsza na świecie matowa szminka z nawilżającym hialuronowym środkiem od Avon! Matowa i nawilżająca pomadka jednocześnie – niemożliwe? A jednak! Avon wsłuchuje się w głosy kobiet i przedstawia pierwszą na świecie szminkę, która daje matowy efekt bez wysuszania. Od teraz Twoje usta mogą zachwycać supermodnym matowym, wyrazistym kolorem i być nawilżone na długo!

Hydramatic

Marka Avon poprosiła tysiące kobiet na całym świecie o to, by powiedziały, jaka ich zdaniem powinna być szminka idealna. Odpowiedź była jedna – dająca matowe wykończenie bez uczucia suchości na ustach. Do tej pory takiej nie znalazły…  aż do teraz!

Avon zna kobiety, wie czego oczekują i od lat z sukcesem odpowiada na ich potrzeby. Dlatego specjalnie dla nich marka stworzyła pierwszą na świecie pomadkę, która daje matowe wykończenie na ustach, jednocześnie je pielęgnując. Hydramatic to szminka z nawilżającym środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym[1]. Dzięki formule z 50% składników nawilżających i ochronnych usta są nawilżone, pełniejsze, gładsze i jednocześnie idealnie matowe. Pomadka dostępna jest w aż 15 przepięknych, kobiecych i wyrazistych kolorach, żeby każda kobieta znalazła odcień, jakiego szuka. Teraz to jeszcze prostsze, bo można przetestować kosmetyki online w Wirtualnym Studiu Makijażu dostępnym w iKatalogu Avon. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie i sprawdzić, czy dany odcień Ci pasuje.

Pomadka Hydramatic to modne matowe wykończenie bez przesuszonych ust. Ze znalezieniem takiego produktu zawsze był problem, dlatego trzeba było wybierać pomiędzy komfortem, a wyglądem. Teraz można cieszyć się upragnionym efektem w wielu kolorach na każdą okazję – mówi Adrian Świderski, Make Up Artist i Ambasador Avon.

Szminki Avon Hydramatic będą dostępne w katalogu Avon 03/2023 w cenie od 27,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl.

Ponad 20% ze sprzedaży produktów Avon[2] pomaga tworzyć lepszą przyszłość dla kobiet.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...