Matowa szminka z nawilżającym hialuronowym środkiem od Avon! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Matowa szminka z nawilżającym hialuronowym środkiem od Avon!

2 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Mocna na zewnątrz, czuła w środku – pierwsza na świecie matowa szminka z nawilżającym hialuronowym środkiem od Avon! Matowa i nawilżająca pomadka jednocześnie – niemożliwe? A jednak! Avon wsłuchuje się w głosy kobiet i przedstawia pierwszą na świecie szminkę, która daje matowy efekt bez wysuszania. Od teraz Twoje usta mogą zachwycać supermodnym matowym, wyrazistym kolorem i być nawilżone na długo!

Hydramatic

Marka Avon poprosiła tysiące kobiet na całym świecie o to, by powiedziały, jaka ich zdaniem powinna być szminka idealna. Odpowiedź była jedna – dająca matowe wykończenie bez uczucia suchości na ustach. Do tej pory takiej nie znalazły…  aż do teraz!

Avon zna kobiety, wie czego oczekują i od lat z sukcesem odpowiada na ich potrzeby. Dlatego specjalnie dla nich marka stworzyła pierwszą na świecie pomadkę, która daje matowe wykończenie na ustach, jednocześnie je pielęgnując. Hydramatic to szminka z nawilżającym środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym[1]. Dzięki formule z 50% składników nawilżających i ochronnych usta są nawilżone, pełniejsze, gładsze i jednocześnie idealnie matowe. Pomadka dostępna jest w aż 15 przepięknych, kobiecych i wyrazistych kolorach, żeby każda kobieta znalazła odcień, jakiego szuka. Teraz to jeszcze prostsze, bo można przetestować kosmetyki online w Wirtualnym Studiu Makijażu dostępnym w iKatalogu Avon. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie i sprawdzić, czy dany odcień Ci pasuje.

Pomadka Hydramatic to modne matowe wykończenie bez przesuszonych ust. Ze znalezieniem takiego produktu zawsze był problem, dlatego trzeba było wybierać pomiędzy komfortem, a wyglądem. Teraz można cieszyć się upragnionym efektem w wielu kolorach na każdą okazję – mówi Adrian Świderski, Make Up Artist i Ambasador Avon.

Szminki Avon Hydramatic będą dostępne w katalogu Avon 03/2023 w cenie od 27,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl.

Ponad 20% ze sprzedaży produktów Avon[2] pomaga tworzyć lepszą przyszłość dla kobiet.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...