URODA I ZDROWIE

Manicure odpowiedni na każdą okazję

19 kwietnia 2019, dodał: dorotkag

Ładnie wykonany manicure zawsze przyciąga uwagę. Kolorowy, stonowany w neutralnych odcieniach. Każdy dobrze wykonany będzie budził zainteresowanie. Manicure można wykonywać w salonie albo we własnym domu. Popularny jest już od kilku lat manicure hybrydowy. Nie jest trudno nauczyć się tej metody stylizacji paznokci, wystarczy poświęcić trochę czasu na jej naukę. Uwierzcie nam na słowo to nie takie trudne!!

Pewnie już się zdążyliście domyśleć, że jesteśmy zwolennikami manicure hybrydowego, bo on może wyglądać naprawdę świetnie przez długi czas. Każdy pracuje, jest zabiegany. Taki manicure to idealne rozwiązanie dla współczesnych kobiet. Niesamowicie ostatnio spodobał nam się transparentny manicure. Widać naturalną płytkę paznokcia, wszystko wygląda tak naturalnie i tak elegancko! Zachwycił nas! Naprawdę polecamy Wam kiedyś wykonać taki manicure! Na pewno nie pożałujecie tej decyzji!!

Żaden manicure jednak nie będzie się prezentował dobrze, jeśli nasze dłonie nie będą odpowiednio wypielęgnowane. Nie unikajcie kremu do rąk!! Skóra nawilżona to piękna skóra!!! Jeśli chodzi o trendy w manicure na wiosnę 2019 to tak naprawdę, gdy przeglądaliśmy zdjęcia z ostatniego pokazu mody Issey Miyake dostrzegliśmy pełny naturalizm w stylizacjach paznokci taki, jak nam się właśnie teraz bardzo spodobał. Nie oznacza to jednak, że taki manicure będzie najmodniejszy tego sezonu, bo jak wiadomo to, co modne w ubiorze to też w makijażu i manicure.

Drapieżne wzory – wszystko, co związane z dzikością będzie na pewno bardzo modne nie tylko tej wiosny, ale też lata w stylizacjach modowych, jak i paznokciowych. Pamiętajcie jednak o tym, że nie musicie mieć tak odważnego manicure. Trendy są, one istnieją, ale pamiętajcie o tym, że najważniejsi jesteście Wy w tym wszystkim!! One mają tylko inspirować!! Nie musicie mieć paznokci w cętki, jeśli Wam się to nie podoba!!

Dajcie znać, co myślicie o tych trendach!!

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...