Magdalena Winnicka: Grzechy krwi

6 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Już 18 stycznia premiera długo wyczekiwanego trzeciego tomu serii „Grzechy krwi” Magdaleny Winnickiej! „Va banque” rozgrzewa do czerwonośći!

Jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią?

Jedno zdarzenie burzy spokój wielu osób. Jesper nie ma wyboru – musi wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra o najwyższą stawkę. Kto przypłaci ją życiem?

Gala charytatywna fundacji Tironów kończy się niespodziewanym zdarzeniem. Córka przyjaciela Kosty, Filomena Nastyńska, po stracie bliskiej osoby wpada w szał i popełnia poważny błąd  – grozi rodzinie Jespera. Reakcja mafiosa może być tylko jedna, ale… Czy to możliwe, żeby w chaosie i huraganie gwałtownych emocji narodziło się nowe uczucie?

Magdalena Winnicka po raz kolejny sprawia, że z wypiekami na twarzy wchodzimy w świat brutalnej miłości i zaskakujących zwrotów akcji! Jednego jednak możemy być pewni – ktoś będzie musiał postawić wszystko na jedną kartę. Bo czasami trzeba zagrać va banque, żeby znaleźć wyjście z pozornie nierozwiązywalnej sytuacji. Lektura obowiązkowa dla fanek mocnych wrażeń!

Magdalena Winnicka – autorka książek „Kostandin. Grzechy mafii”, „Porachunki. Grzechy mafii”, „Przysięga. Grzechy mafii”, “Tirona. Grzechy krwi” i „Gehenna. Grzechy krwi”. Rodowita wrocławianka, od kilku lat mieszkająca w Smolcu. Rocznik 91. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Kocha ludzi, książki, szalone podróże i mocny ryk silnika (choć przy robieniu prawa jazdy na motocykl okazało się, że lepiej sprawdza się w roli pasażera). Niecierpliwa, działająca pod wpływem impulsu, zawsze chętna na ciekawe wyzwania – zwłaszcza te dużego kalibru. Nie do końca z wyboru dzieli łóżko z czterema mężczyznami: dwoma synami, kocurem i narzeczonym, z którym w wolnych chwilach prowadzi firmę importującą samochody.

Książkę poleca Wydawnictwo AKURAT

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz