URODA I ZDROWIE

Magdalena Kordel: Nieświęty Mikołaj – recenzja

4 grudnia 2019, dodał: pinkmause

Magdalena Kordel:

Nieświęty Mikołaj – recenzja

 

Jaśmina i Melisa z merdającym ogonem i puchatą sierścią…
Nieświęty Mikołaj, który pozwala na nowo zacząć wierzyć.
Nadzieja schowana w ciepłe rękawiczki.
święta Bożego Narodzenia, kiedy cuda dzieją się tak po prostu.
Odrobina magii, która przypomina czasy, gdy Święty Mikołaj istniał…

Magia ręcznych robótek, dobro obcych ludzi, przyjaźń najbliższych i historia dziecka. Słodko-gorzka opowieść, która przywraca wiarę, nadzieję i miłość. Baśniowa opowieść o przyjaźni, walce ze złem, sile ludzkiego charakteru i ludziach pełnych pasji oraz zaangażowania w dobro drugiego człowieka. Historia o przywracaniu wiary, nadziei, determinacji, wytrwałości oraz splotach przypadków. A wszystko otulone welonem przedświątecznej magii.

Autorka ogrzewa serce i pozwala odzyskać wiarę nie tylko w święta, ale także w ludzi. Dopieszcza pozytywną dawką energii, miłością i wiarą w ludzi. Nie brakuje też zapachu choinki, herbaty z goździkami, malinówki i świątecznej aury, która porusza nawet najtwardsze serce. Uzdrawia, gdy tracimy nadzieję, podnosi na duchu, pokazuje jak wiele jest możliwe, gdy ma się obok siebie wsparcie przyjaciół i rodziny oraz wspólnie wymyślony dobry plan. Powieść przywraca wiarę w dobro i zaprzecza powszechnie powtarzanej teorii, że od przeznaczenia nie da się uciec.

Bliska, ciepła, dająca ukojenie. Świąteczna i magiczna… Idealna na chłodne, zimowe, grudniowe wieczory, kiedy w powietrzu już pachnie świętami. Polecam gorąco.

 

Od Wydawcy:

Gdy wiara, nadzieja i miłość otwierają zamknięte drzwi

Jaśmina całe życie marzyła o własnej pracowni. Na drutach potrafiła wyczarować niemal wszystko. Zakochana i ufna postanowiła odłożyć swoje marzenia na później i zainwestować w firmę narzeczonego. Chociaż przyjaciele i babcia ostrzegali ją przed Radkiem, poszła za głosem serca.

W pewną przedgrudniową noc mały chłopiec z zadartym nosem przekazuje Jaśminie wiadomość, która wywraca jej życie do góry nogami. Gdy dziewczyna już niemal traci resztki nadziei, z pomocą zjawia się tajemniczy Nieświęty Mikołaj.

Czy Jaśmina zdoła jeszcze komuś zaufać? Czy poradzi sobie z problemami, które niejednego przytłoczyłyby na dobre? Czy magia świąt zadziała? I jaką rolę odegra w jej życiu chłopiec z zadartym nosem?

Nieświęty Mikołaj i Ciebie obdaruje wiarą w świąteczne cuda.

Magdalena Kordel jest jedną najpoczytniejszych polskich autorek. Jej powieści, m.in. „Anioł do wynajęcia” i cykl „Malownicze„, sprzedały się w nakładzie 300.000 egzemplarzy.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kielce
Z chęcią wyjdę gdzie na spacer czy pogadam o filmach, książkach, muzyce itp,...
Najdziwniejsze miejsca na seks
Najdziwniejsze miejsce w jakim widziałam parkę zabierającą się za te sprawy to teren...
Dobry tonik bez alkoholu
Zamiast toników polecam płyny micelarne, są skuteczniejsze w usuwaniu makijażu i oczyszczaniu cery.
Konferencje w Hotelu
Prawda, na Słowacji jest i taniej, i ładniej....